Hľadanie vianočného stromčeka | Pikošky.sk
4 dec, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Hľadanie vianočného stromčeka

Našli ten správny?

Vianoce sa nezadržateľne blížia a tak je najvyšší čas vybrať vianočný stromček. Ben Affleck si je toho vedomý a tak vzal cez víkend svoje tri deti a svoju mamu Christine Anne Boldt do štvrti Pacific Palisades v Los Angeles, aby tam našli ten najkrajší vianočný stromček.

Violet, Seraphina a Samuel sa pustili do hľadania a nakoniec sa spolu s tatkom Benom zhodli a vybrali krásny kúsok. Nech je Ben akýkoľvek, má môj rešpekt, že sa aj napriek svojej alkoholovej závislosti snaží byť čo najlepším otcom. Rolu manžela nezvládol, ale tú otcovskú zastáva veľmi dobre. Spolu s Jennifer sa naozaj príkladne snažia, aby ich pokazené manželstvo čo najmenej pokazilo životy ich detí. A to nielen na Vianoce, ale po celý rok.

 

 

 

Napísal/a dňa 4.12.2018. Pridané v Ben Affleck, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Ni hovorí:

  Prosim ta, co ty akoze vies o tom, ako si on zastava rolu otca? Zjavne su foteni zblizka, takze si mohol najat fotografa, aby ho zachytil ako supertatka s detmi. Cakala by som na Pikoskach menej sladkej naivity a la zensky magazin.

 2. Anonym hovorí:

  @Ni. Je uplne jedno, ci si Ben najal fotografa alebo nie. Nemyslim si, ze deti niekto prinutil ist s nim … A na fotke sa aj usmieva, dvakrát som si to pozrela, ci vidim dobre:-)Sice usmev v obrannej pozicii, ruky zalozene na prsiach, ale ok, bohvie ako preziva, alkoholizmus je choroba emocii a latentna depresia.

 3. Anonym hovorí:

  a kde je strom ktory si vybrali?

 4. ANOnymka hovorí:

  @Ni prosím Ťa, choď pred zrkadlo a daj si pár cez .. zjavne Ti to pomôže …

 5. sss hovorí:

  Ni každý človek ma iny pohľad, to neznamená, že je naivná…no nemali by sa pikosky stále porovnávať za čias starého admina. To písal muž a on mal špecificky typ humoru. Teraz píšu ženy a je to tiež iné..

 6. michelle hovorí:

  ta jeho dcera to je cisty Ben za cias Armagedonu

 7. Astal hovorí:

  Dobre vidím, že Violet má bosé nohy v šľapkách?

Pridať komentár