Svadba na pláži | Pikošky.sk
4 dec, 2018

Svadba na pláži

Kto si sľúbil vernosť v piesku?

Bosé nohy v piesku, šum vĺn a vôňa morskej soli vo vzduchu. To vôbec nie je zlá predstava chvíle, kedy niekomu sľúbite vernosť, až kým vás smrť nerozdelí. Pravda, v Hollywoode nerozdeľuje smrť, ale neprekonateľné rozdiely a mladé pestúnky.

Nepredbiehajme však udalosti a pozrime sa radšej na to, kto mal v sobotu svadbu na pláži v Mexiku. Bola to sympatická herečka Malin Akerman, ktorá si vzala britského herca menom Jack Donelly. Malin má 40, je rozvedená a má 5 ročného syna Sebastiana. Jack má 32 a vidím ho dnes prvýkrát v živote. Vyzerá však ako veľký sympoš a ak si odmyslím, že sú obaja herci, tak z nich v ich svadobný deň vyžarovala veľká láska a šťastie. Malin dokonca v ružových svadobných šatách nechtiac ukázala aj nohavičky, ale nikto si z toho ťažkú hlavu nerobil. Tak im držíme palce, nech ich tá láska a šťastie neopustia.

 

Napísal/a dňa 4.12.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl, svadba.

 1. Co tam po Malin, Kajke, Benovi, zlatom vibratore!!! Pikosky maju novy ,,podmaz“ 😀 😀 a to si zasluzi vlastnu pikosku 😀

 2. Dana hovorí:

  ukázané nohavičky mi nevadia, nohy má pekné, ale výstrih mohol byť menší, občas ukazovala na nevestu až priveľa, inak taká neformálna, pohodová svadba, aká sa mi páči, nie tie veľké predstavenia, kedy už nevesta nevie, čo by ešte vymyslela, aby ohúrila hostí

 3. flegma hovorí:

  svadba v neglize, vyzera, ze len rano vstala, zopla vlasy do gumicky a utekala… bradavky, nohavicky, ach jo, stava sa zo mna puritan…

 4. Veee hovorí:

  riadne copačky…

 5. malyslonik hovorí:

  Mohla to dať na nudistku alebo naostro. Neviem na čo sa vôbec unúvala dávať si niečo na seba. Toto tu mi pripadá ako predohra, len s divákmi navyše.

 6. Anonym hovorí:

  ja neviem, mala si vybrat, bud bradavky, alebo gatky, ale toto je na svadobne saty uz privela…nehovoriac o tom ze jej bezpasej postave to moc nepridalo..

 7. cissy hovorí:

  Hrozné šaty

 8. Aurora hovorí:

  Ona je kočka ale ten chlap je neuveriteľne slizky

 9. ozruta hovorí:

  Mňa zaujal ten fotograf. Detail tváre nemáme? 😀

 10. Linduš hovorí:

  Pikoška o rozchode Cardi B a Offseta prosím ? 🙂

 11. Lills hovorí:

  Cecky ma dobre ze nie na pupku a ona to este zvyrazni takymi satami. Hroza.

 12. Formu svadby chválim,ale tie šaty..úplne by stačil holý chrbát a o 20cm rozparok nižšie-ženích,syn,hostia sú tiež ležérnejšie,ale vhodne oblečení.

 13. Petlica hovorí:

  Kolko negativnych komentov a skoro vsetky na Malin a jej saty.Ja tam vidim zalubenych 2 peknych stastnych ludkov a chlapca.keby nemala aj nic na sebe.

 14. Cicamica hovorí:

  Saty zleeeee..a konecne zmizla ta teta s rukou cez hubu na fialovom podklade,huraaaa

Pridať komentár