Cardi B sa bude rozvádzať | Pikošky.sk
5 dec, 2018

Cardi B sa bude rozvádzať

S Offestom už nie sú spolu.

Tak toto je najšokantnejšia správa tohto roka. Ani v tom najbizarnejšom sne by mi nenapadlo, že po roku môže manželstvo týchto dvoch krásnych a vyzretých ľudí skončiť. On – tak zodpovedný a rodinne založený muž, veď má už 4 deti so štyrmi rôznymi ženami. A ona – tak milujúca partnerka, koľko nevier mu už odpustila. Tak prečo museli ísť od seba?

Cardi nám na túto otázku odpovedala vo videu na svojom Instagrame. Je na ňom hore bez, ale našťastie nebolo vidieť nič, čo by sme nechceli. Vysvetlila nám, že sa veľmi dlho snažili dať veci do poriadku, ale že sa z ich vzťahu vytratila láska. Sú však veľmi dobrí priatelia a biznis partneri a navyše je Offset otcom jej dcérky, takže stále sa majú veľmi radi, aj keď už nie sú spolu. Bla, bla, bla, o čo sa stavíme, že čoskoro vyplávajú na povrch špinavosti a toto ešte bude riadne škaredý rozvod?

 

Napísal/a dňa 5.12.2018. Pridané v Cardi B, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Mišič-ka hovorí:

  nejak som nezachytila kedy sa vzali…

 2. agatha hovorí:

  Toto tu je podobne odpudiva existencia ako black chyna.

 3. Nikooo hovorí:

  Takže čoskoro tu bude pikoška, kde Cardi bude vyťahovať v nejakých novinách – asi daily mail alebo čo – že ju podvádzal na každom kroku, no ona mu to tolerovala, pretože mali spoločnú a nechcela aby dieťa trpelo. Následne on obviní ju z toho, že je šialená psychopatka a že to s ňou už nevydržal a blablabla… Neprekonateľné rozdiely alebo dôvod rozvodu že napadol ju.

 4. l hovorí:

  uplne zbytocni ludia

 5. lele hovorí:

  ona je tak nechutna nechutna nechutna (myslim spravanim).. nechapem ako takyto clovek moze byt slavny a ze vobec ona niekoho zaujima ako umelkyna. Ona ma asi vsetky zle vlastnosti ake existuju.

 6. kvietok hovorí:

  no mňa včera viac ako ich rozvod, šokoval fakt, že ona je mladšia odo mňa!! ja som žila v tom že ma pred 40tkou :O :O

 7. Naozaj nepotrebujem o týchto ľuďoch nič vedieť;zvlášť o tomto bratovi Gorgony..keby sa aspoň toľko nerozmnožoval..

 8. ňuf hovorí:

  Odporná ženská, ble

 9. Kaktus hovorí:

  Aspon sa jej to bude dobre pamatat: rok 2018 – dieta, svadba a rozvod

 10. Sis hovorí:

  Ja mám otázku od veci… Kto sú títo dvaja ľudia???

Pridať komentár