Rodinka na kolotočoch | Pikošky.sk
10 dec, 2018

Rodinka na kolotočoch

Jason a Olivia s deťmi.

Toto je taká zlatá rodinka. Olivia Wilde a Jason Sudeikis sú spolu už sedem rokov a majú spolu dve krásne dietky – štvorročného Otisa a dvojročnú Daisy. A aj po tých siedmych rokoch a dvoch deťoch sa spolu vedia parádne zabaviť.

Teda, na tom predsa nie je nič čudné ani neobvyklé, ale viete ako – sme v Hollywoode. Tam sa väčšina vzťahov rozpadne oveľa skôr. A tak ma teší pohľad na túto rodinku, ktorá si cez víkend užívala rodinný výlet v Knott’s Berry Farm. Za kolotočmi netreba ísť až do Disneylandu, stačí aj takýto menší zábavný park a o veselé spomienky máte postarané. Jason s Oliviou budú mať spomienky aj zhmotnené – vďaka nášmu Ignácovi, ktorý ich zvečnil v tom najlepšom.

 

 1. pety hovorí:

  To je ake super, ze „sweetie, berieme aj fotak?“ „aale netreba, honey, ved nas tam isto niekto cvakne, vystrihneme si to potom z casaku“ 😀 Tusim som objavila druhu vyhodu byt celevritou (prva su peniaze), netreba trepat na vylety zrkadlovku. Like it

 2. Viki hovorí:

  Uz som chcela pisat, ze to dievcatko isto nema 2, ale vidim, ze to je asi dalsi chlapec s dlhymi vlasmi. Co je toto za modu?!

 3. Roman hovorí:

  vysvetlitr mi niekto prexo vsetci oliviu povazuju za krasnu ? ta sanka ako z tramsformeru to je des proste…

 4. Soave hovorí:

  Jason nejak spustol

 5. Vulgar hovorí:

  som najprv myslela, ze je to Hound z GoT. 😀

 6. Im yours hovorí:

  som jedina osoba ktora tuto zenu povazuje za skaredu ?? ta transformers sanka ako tu niekto spominal

 7. Zafira hovorí:

  Im yours, asi ano, podla mna je Olivka krasna….

 8. malyslonik hovorí:

  Ja som mala Oliviu zafixovanú ako veľmi peknú, sexi ženskú, ale akosi môj názor začína pokulhávať. Tá postava je veľmi nešťastná. Viem, že za to nemôže, ale aspoň by si tie krátke nohy nemusela napratať do džínsov, ktoré to všetko ešte zvýraznia.

 9. malyslonik-aj ja..súdiac podľa záberov keď hrala som dlho-dlho ku jej tvári mala zafixovanú štíhlu,vysokú postavu,alebo aspoň s dlhými,štíhlymi“údmi“😀tak ako ma prekvapí opak,keď čakám k plnšej,okrúhlej,výraznej tvári plnšiu postavu..

 10. h16l hovorí:

  Olivia vypada na prijemneho cloveka. Mozno len vypada a posobi tak na mna a preto ju povazuje za peknu zenu.

 11. malyslonik hovorí:

  Ejsy, tak je. Zvláštne keď hlava (tvár) vytvorí mylnú predstavu o zvyšku tela a potom zrazu bum. Úplný opak mojich predstáv.

Pridať komentár