Shakira čelí žalobe | Pikošky.sk
16 dec, 2018
Napísal/a | komentárov 5

Shakira čelí žalobe

Obvinili ju za daňové úniky.

Kolumbijská speváčka čelí obžalobe za daňové úniky. Hoci uvádzala, že má trvalý pobyt na Bahamách, žila v Barcelone v Španielsku. 14. decembra ju španielski prokurátori obvinili z daňových únikov vo výške viac ako 16.3 milióna dolárov za roky 2012 až 2014.

Blízke zdroje tvrdia, že Shakira sa cíti byť nevinná a podľa nej sa prokurátori snažia pošpiniť jej meno a vyšetrovanie je iba zastrašovacia metóda pre iných daňových poplatníkov.

Oni zas tvrdia, že Shakira žila v Španielsku, zatiaľ čo tvrdila, že tam má iba prechodný pobyt a strávila tam menej ako 183 dní.

Zdroje tiež tvrdia, že Shakira už dlžnú sumu zaplatila v plnej výške a čoskoro sa má rozhodnúť, či prípad pôjde pred súd.

Nuž, Shakira asi nebude žiadne neviniatko. Keby totiž bola nevinná, tak by im viac ako 16 miliónov nevyplatila tak rýchlo. Ako sa hovorí: „Malá kopa pýta viac.“

Napísal/a dňa 16.12.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, sexice, Shakira.

 1. pikolka hovorí:

  Nie aby boli hrdy ze zije v ich krajine pomerne dost. Ja na jej mieste by som tam uz ani nevkrocila. To ako na slovensku ked vidia ze sa niekomu dari tak ho aj z koze zderu.
  Neviem aka je pravda tak nejdem sudit…ale ak je tam pomerne casto urcite aj podporuje ekonomiku s tym ze mina peniaze. Ona urcite lakoma a vychcana nie je ved podporuje charity,stavia skoly ….lepsia chudobe ako politikom.

 2. akademik ján hovorí:

  Čo ja viem, kľudne o tom ani nemusela vedieť, veľa ľudí takéto veci neovláda. Aj u nás je to bežné, že dochádzajúci žijú „na čierno“ v iných mestách. A zase, pre úradníkov je lákavá korisť 16 miliónov.

 3. Ivet hovorí:

  to je ako keď Peter Sagan (a iní športovci) si dá trvalý pobyt radšej v Monaku, lebo slovensko by ich zdralo z kože. Nemyslím, že to zaplatila dobrovoľne, skôr si myslím, že ju prinútili pod hrozbou, že jej zmrazia účty alebo niečo také.

 4. Anonym hovorí:

  Uz chapete preco stale chodia na dovolenky? Aby plnili harmonogramy pobytu v inom state… Naschval maju nehnutelnosti kade tade po svete, aby nemuseli platit dane. A vedela o tom velmi dobre, len si neustriehla pocet dni v danych rokoch

 5. Sis hovorí:

  Mňa by zaujímalo, že kto jej to počítal, že ako dlho kde žila… Jedine, že by si nedala pozor, keď dostala víza a cestovala do krajiny a z krajiny, lebo inak ma nenapadá ako jej na to mohli prísť.

Pridať komentár