Kristen a Stella sa rozišli | Pikošky.sk
22 dec, 2018

Kristen a Stella sa rozišli

A Kristen už má náhradu.

Asi si otvorím živnosť na veštecké služby. Asi pred dvoma týždňami som si tak hovorila, že mám ciťák, že Kristen Stewart a Stella Maxwell už nie sú spolu. Dlho sme o nich nič nepočuli, nevideli sme ich spolu a Kristen nebola Stellu podporiť ani na Victoria´s Secret Fashion Show.

No a ukázalo sa, že moje tušenie bolo správne. UsWeekly potvrdilo, že tieto dve sa rozišli už cca pred mesiacom. Boli spolu od roku 2016, takže prekvapivo dlho. Kristen si ale povedala, že je čas posunúť sa ďalej a nemusela ani chodiť nikam ďaleko – začala si totiž so svojou stylistkou menom Sara Dinkin. Už sa spolu prechádzajú ruka v ruke, venčia spolu psy, nakupujú a Sara ide na Kristen oči nechať. To je pre mňa síce trochu nepochopiteľné, ale viete ako to je – láska je slepá.

 

 1. Veve hovorí:

  Meni sa na chlapa

 2. Petlica hovorí:

  Skusa dievca vsetko,co je po ruke a moze pomoct jej image. Tato jej trocha po moze s ucesom.Akoby nemohla byt chvilu sama,nakoniec sa bude liecit zo sexualnej zavislosti.

 3. Lo-La hovorí:

  Stylistka?? Tak ta je fakt mizerna v tom co robi 😀 Co siiiii

 4. Liv84 hovorí:

  Najviac ma prekvapilo,že má stylistku…..realllly?

 5. N. hovorí:

  TOTO MÁ STYLISTKU??! Táto rýchlosť mi evokuje, že stajlistka už dlhšiu dobu len tak nestajlovala (o čom svedčia tiež výsledky jej práce), pričom vždy bolo mojim tipom, že to Stella kopne do zadku Kirsten, nakoľko má naviac a dá sa dokopy s nejakým sexošom, čím opustí svoju lesbickú éru, ale holt, zas z toho Kirsten vychádza ako víťaz.

 6. Linda hovorí:

  Tá stylistka pôsobí ako nažhavená fanynka.

 7. vočko hovorí:

  so stellou im to pristalo, som zvedava s kym bude po tejto sare

 8. vočko hovorí:

  a ked vidim tie paparazzi fotky-dalsia Soko, nie az tak žuvačkova, ale max 2 mesiace, spat k stelle a opat rozchod

 9. Anonym hovorí:

  Dpc toto ze je stylistka?

 10. Cicamica hovorí:

  Jasne,ze na nej moze oci nechat.Ved ak jej ona radi,ako vyzerat takto zle,ma to zmysel

 11. Tera hovorí:

  Bože nech si nájde už chlapa lebo toto ju úplne že ťahá dole. Vyzerá akoby by mala na hlave seno. Kedysi sa mi páčila ale teraz už vôbec nie

 12. Lola hovorí:

  Myslim, ze Kristen nevie co chce..

 13. pche hovorí:

  boze, tato kristen. Kto ju moze chciet po tom ako strieda zeny? Od takej osoby utekat; poklal sa vsak daka nechce popri nej zviditelnit. Ona ma tak divne vystupovanie a celkovo tak strasidelne na mna posobi, ze ak by som ju stretla, tak kracam radsej dalej. proste sa nad nou zmráka.

Pridať komentár