Bieberovci majú syna | Pikošky.sk
23 dec, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Bieberovci majú syna

A vieme aj jeho meno.

Pozor, toto nie je žiaden clickbait. Použila som slová samotného Justina Biebera, ktorý na svojom Instagrame zverejnil fotku, na ktorej predstavuje ich syna, ktorého meno je Oscar. Dobre, napísal psieho syna, lebo malý Oscar je psík.

Hailey sa nedávno vyjadrila, že by už chcela s Justinom založiť rodinu, ale našťastie sa rozhodli, že si to najprv vyskúšajú na psíkovi. Hailey je vo videu, ktoré Justin pridal, z malého Oscara úplne hotová, ale ten sa viac ťahá k Justinovi, ktorý z mne neznámych dôvodov leží v posteli v zimnej čiapke a bez trička. Som zvedavá, či sa o psíka zvládnu dobre starať a neskončí len ako nepotrebná hračka.

 

 

 1. Anonym hovorí:

  ja som si ani nevsimla ze je bez tricka, ked je taky pocarbany

 2. Zuzla hovorí:

  Mne skoro vypadli oci, ked som tiez videla aky je dotetovany 😀 a maly oskar je cista mala nunu katastrofa 😍

 3. cissy hovorí:

  Som nevedela, že má až toľko tetovaní

 4. malyslonik hovorí:

  Niekomu tetovania pristanú a niekomu nie. On je ale tá prvá kategória, pretože nemá vulgárny ksicht ani primitívny výraz. Takže nie je potetovaný muž ako potetovaný muž. Veľa robí tvár a celkové vyžarovanie. To isté platí aj pre ženy. Ak sa dotetuje ženská, ktorá vyzerá ako hlúpa socka, tak s pánom bohom. No ak sa potetuje inteligentne a jemne pôsobiaca kočka, môže ju to urobiť zaujímavejšou.

 5. Cicamica hovorí:

  Strasne cmaranice…ako z kruzku pre slepcov

 6. nufka hovorí:

  Vas netankuje ta ciapka v posteli??

 7. Zuzla hovorí:

  Nufka, tiez som sa nad tym pozastavovala, ale potom som si uvedomila, ze ved bieber..

 8. Teris hovorí:

  Viete aj nam tak strasne ide zima od stresnych okien ked vonku mrzne, ze mam vzdy sto chuti si tiez daku hucku na hlavu narazit. No ale hadam to nebude ten isty pripad :))))))

 9. Anonym hovorí:

  Mozno maju dohodu, ze aspon doma sa na tie jeho hnusne vlasy nemusi pozerat

Pridať komentár