Samaritánka Selena | Pikošky.sk
30 dec, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Samaritánka Selena

Empatia jej nechýba.

Selena Gomez je taká naša malá samaritánka. Keď šla v piatok z hodiny pilatesu, zachovala sa podľa nápisu na svojom tričku a vybrala si empatiu. Okoloidúcemu bezdomovci strčila z auta do ruky bankovku a ja verím, že to bola aspoň stodolárovka.

Po októbrovom psychickom zrútení a hospitalizácii na psychiatrickej klinike sa už Selena opäť usmieva. Zrejme sa už zmierila s tým, že Justin si nevzal ju, ale Hailey a rozhodla sa ísť v živote ďalej. K udržaniu si zdravého fyzického aj psychického stavu by jej mal pomôcť práve pilates, ktorý pravidelne cvičí a zdá sa, že jej to naozaj pomáha. A určite jej pomáhajú aj priatelia, ktorých má okolo seba a môže sa na nich spoľahnúť. Tak držíme palce, Selena a karma sa ti určite za toho bezdomovca odvďačí.

 

 

Napísal/a dňa 30.12.2018. Pridané v Celebrity, novinky, OMG!, Selena Gomez, štýl-neštýl.

 1. ňuf hovorí:

  Trápne divadlo, vážne tomuto PR niekto uverí? 😀

 2. Vera hovorí:

  Ehm, no aká milá náhoda! 😉

 3. middle hovorí:

  tak ale toto je parochňa jak hovado. a ja som si myselala, že z disney hviezd je ona najnormlanejšia a Miley najnenormalnejšia. a opak sa ukazal pravdou. aj Demi sice droguje ako drak, ale stale ju viac znesiem ako divadelničku selenu.

 4. Nana hovorí:

  neverím, že by si na pilates brala parochňu.. ja osobne nič také nevidím

 5. Zuzka hovorí:

  To nie je parochňa! Chúďa ale vyzerá hrozne.

 6. N. hovorí:

  Selena tu vyzerá strašne, odhliadnúc od vkusu-nevkusu každého z nás (dobre, dobre, aspoň je oblečená) sa domnievam, že bude ešte nejaké to zrútenie, predsa len, síce nie vždy vysmiatí, ale stále súdržní Bieberovci vyskakujúci z každej strany dajú zabrať…Nie som Belieberka, ale len z dôvodu nebezpečenstva porušovania autorských práv nepoužijem slová klasika zo songu LOVE YOURSELF…

 7. K.k hovorí:

  Selena má LUPUS!!
  Skúste si o tom niečo prečítať dievčence.
  Nemyslím si, že jej psychické problémy sú zapríčinené Bieberom.

 8. Tesaa hovorí:

  Ľudia tiež mam lupus. A není to žiadna sranda. Tak sa trošku spamätajte. Najprv si zistíte čo to je a potom posudzujte ako ste zvyknutý. Takže viem čím si prechádza.

 9. Paulina hovorí:

  Ona ma prirobene vlasy nie parochnu a chodi aj na hot pilates takze sa samozrejme spoti. a to ze podporuje rozne organizacie a pomaha ludom je vseobecne zname nemusi sa ukazovat ze da dakemu bezdomovcovi drobne…

Pridať komentár