Chris Hemsworth bez trička | Pikošky.sk
11 jan, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Chris Hemsworth bez trička

A na bicykli.

Nič nezlepší deň tak ako polonahý sexoš na bicykli. O to lepšie, keď je tým sexošom zdroj 50% oslintaných klávesníc pikoškáriek, Chris Hemsworth. Hlboké modré oči, sexy hlas a ešte viac sexy telo. Ó a fakt, že je Austrálčan a hovorí sexy austrálskou angličtinou tomu tiež dosť pomáha, nehovoriac o Thorovi, ktorého hral a mal tam naozaj veľké kladivo, ktoré potom jeho švagriná Miley zneužila vo svojom klipe o stavebných prácach.

Chris Hemsworth sa, bohužiaľ, aj so svojou ženou a dieťaťom vybral trošku zašportovať v celebritami preplnenom Hollywoode. Tak trochu inak, než obvykle, dvíhaním činiek a jedením steroidov. Tak rodinne. Počas toho, ako trávil čas so ženou a deťmi, stihol spropagovať aj sám seba. Presne tak, ako vo všetkých filmoch. Hore bez. Chlapík vie, ako na to. Nasaďte si podbradníky, milé pikoškárky.

 

Napísal/a dňa 11.1.2019. Pridané v Celebrity, Chris Hemsworth, Elsa Pataky, sexice a sexoši, štýl-neštýl.

 1. Angy hovorí:

  To dieťa z tretej fotky má dlhé tepláky, voláke snehule, čižmy, či asi uggsy, keď sú z Austrálie a je hore bez, dobre vidím?

 2. Anonym hovorí:

  asi sa boja, ze dieta nachladne ,,od spodu,, 😀 😀

 3. Sonulienocka hovorí:

  To Angy: nezazijes, nepochopis 🙂 ja uz som si vykracovala v lete vedla dietata nahodeneho v gumakoch, prsiplasti, gumovych gatiach a ciapke

  My ostatni ludia sme mali len tielko a kratase, dieta vsak vytrvalo odmietalo dat si nieco dole, aj ked sa potilo a vrzgalo. Pri kazdom okoloiducom zazerajucom cloveku som sa jej nahlas pytala, ci si to stale nerozmyslela a modlila som sa, aby na mna nikto nezavolal socialku 🙂

 4. ňuf hovorí:

  Tie žilnaté predlaktia, ble

 5. NYCKY hovorí:

  Nelubi sa mi ta jeho postava😅Divne

 6. nova hovorí:

  ta jeho zena mi zacina pripominat Feliciu (Madonnu) 😀

Pridať komentár