Maximálne zladené | Pikošky.sk
11 jan, 2019
Napísal/a | komentárov 13

Maximálne zladené

Kristen Stewart vyvenčila frajerku aj psov.

Zdá sa, že Kristen dlho nesmútila za svojou sexošskou frajerkou z Victoria’s Secret, Stellou Maxwell. Otriasla sa a Stelu vymenila za nie až tak peknú, no viac sa k nej hodiacu stajlistku Saru Dinkin.

Dievčatá sa vybrali na prechádzku v slnečnom Los Angeles a neboli samé. Venčili totiž psov. Stajlistka Sara nič nenechala na náhodu. Dievčatá sa zladili do čiernobielych teplákov a dokonca ladili aj so svojimi dvomi psami.

Kristen v bielych teplákoch mala na vôdzke čierneho psa a jej frajerka Sara, tá zas mala čiernobiele tepláky a na vôdzke bieleho psa. Dokonalosť sama o sebe. Ani som netušila, že túto vetu v spojitosti s Kristen niekedy napíšem, no stalo sa.

Na Stellu sa po boku Kristen síce pozeralo lepšie, no musím povedať, že tieto dve k sebe naozaj náramne pasujú. Teda vizuálne. Či si budú pasovať aj vo vzťahu minimálne tak dlho, ako Kristen so Stellou, to uvidíme. Veľkú šancu tomu však nedávam. Čo myslíte vy, milí pikoškári? Je Sara len náplasť?

Kristen s bývalkou Stellou

Napísal/a dňa 11.1.2019. Pridané v Celebrity, Kristen Stewart, Kto s kým, Stella Maxwell, štýl-neštýl.

 1. Jenny hovorí:

  Včera článok o lesbách , dnes , minulé tu bol o teplom Ricky Martinom a jeho deťoch ale aj ked je Ricky fešák ale len škoda že opačne orientovaný .. chorý svet .

 2. red kite hovorí:

  keď ju naučí normálne sa oháknuť tak to frajerstvo stálo za to

 3. 19.57 hovorí:

  som zvedava, kto bude jej dalsia frajerka 😀 ju totiz uz nikto do kopy neda. Kristen je sa mi zda ako prototyp butch lesby, pche.

 4. Teris hovorí:

  Red kite pozeram na nu a fakt o tom pochybujem :)))))))

 5. Lara hovorí:

  Jenny, ale chod niekam, chora je tvoja homofobia.

 6. Axel hovorí:

  Lara , ták ti tlieskam ked ti toto podporuješ , ja som tiež proti takým vzťahom . Ale 100 ľudí …

 7. Anonym hovorí:

  Vela hormonov vo vode a ludom z toho jebe. Najjebnutejsie je ze sa mnozia a prenajimaju maternice. Ludstvo to ma uz spocitane. Pomrieme na bezhranicnu toleranciu kktin

 8. Esther19 hovorí:

  Tieto pikosky nejako upadaju… volakedy (dobrych par rokov dozadu) sa sem clovek chodil zasmiat na vtipnych clankoch a teraz same suchotiny a pikoska raz za cas…

 9. mimik hovorí:

  Stále viac sa podobá na Biebera a je to strašidelné…

 10. vočko hovorí:

  ale kristen ma stylistku, mne sa to furt zda divne

 11. renee hovorí:

  panebože, ja som prečítala, že vyfajčila frajerku aj psov 😀 fakt potrebujem okuliare 😀

 12. Astal hovorí:

  renee – aj ja som tak čítala 😀 a stále čakám že sa vráti ku chlapom

 13. 90% vzťahov rovnakého pohlavia pochádza z umeleckej či“celebritnej“brandže..a to o niečom svedčí-ak by žili v normálnom,reálnom svete s ozajstnými problémami a starosťami,nemali by prebytok povrchných vzťahov s opačným pohlavím a tým pádom by mnohí a mnohí z nudy,trucu a pod.neexperimentovali..

Pridať komentár