Čo bolo prvé? | Pikošky.sk
14 jan, 2019
Napísal/a | komentárov 7

Čo bolo prvé?

Vajce alebo sliepka?

Odpoveď je jednoduchá, teda aspoň čo sa týka Instagramu. Prvá bola sliepka, teraz je prvé vajce. Nie, ešte som sa nezbláznila, hovorím len o prvenstve na rebríčku najlajkovanejších fotiek tejto sociálnej siete. Kylie minulý rok trhla rekord 18 miliónov s fotkou, na ktorej ju Stormi drží za prst, ale pred desiatimi dňami sa niekto rozhodol, že ju prekoná – a túto noc sa mu to aj podarilo.

Vajce sa zrejme nerozhodlo samé, ale kto toto celé spáchal zatiaľ netušíme. Vôbec by ma neprekvapilo, keby sa z toho nakoniec vykľula nejaká marketingová kampaň. Jedno je ale jasné – Kylie stratila svoje prvenstvo a vajce má v momente písania tohto článku už takmer 34 miliónov lajkov. Ak chcete aj vy pridať svoj lajk, môžete tak urobiť tu. Kyliena reakcia na seba nenechala dlho čakať, na Instagrame v príbehoch rozbila vajce a snažila sa ho usmažiť na horúcej ceste (nepodarilo sa).

Napísal/a dňa 14.1.2019. Pridané v Celebrity, Instagram, Kylie Jenner, LOL, OMG!.

 1. ANOnymka hovorí:

  fakt neverím, že som si pustila to video …. OMG, mať jej problémy …

 2. Lasse hovorí:

  A presne o tomto som písala. Ona dokáže z každej blbosti vytrieskat zas výhodu (a peniaze) pre seba… Akoze klobúk dole. Matka pluku môže byť extrémne spokojná.

 3. Anonym hovorí:

  svet sa zblaznil ale kazdopadne furt lepsie vajce ako ona

 4. Elizabeth hovorí:

  „Are we stupid? “ aaale ani za mak,ako ich to vobec mohlo napadnut? Nahly impulz sebareflexie,ktory ale tie 2 mozgove bunky ihned zamietli.Ja asi v noci nezaspum,lebo neviem co sa stalo dalej s tym vajickom na ceste…

 5. Ellie hovorí:

  vajco ma momentalne vyše 43 milionov lajkov 😀 aj moj

 6. red kite hovorí:

  toto je davová psychóza 🙂 tak dám like

 7. Bob hovorí:

  Staci sa pozriet na to kedy to video bolo zverejnene a uvidis, ze to je z 2016:)))

Pridať komentár