Všade samá Priyanka | Pikošky.sk
8 feb, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Všade samá Priyanka

Ktorá z nich je vosková?

Ako si to šikovne tá Priyanka vymyslela. Ešte donedávna nikoho mimo Indie nejako veľmi nezaujímala a okrem občasného červeného koberca sa o nej v podstate takmer vôbec nepísalo. Stačilo nabaliť si zajačika, ktorý je zhodou okolností bývalý člen obľúbenej chlapčenskej skupiny, a z Priyanky je zrazu áčková celebrita, ktorá na nás čumí zo všetkých bulvárnych webov, magazínov a najnovšie už aj v múzeu voskových figurín.

Musím ale uznať, že táto jej vosková figurína je po dlhšom čase celkom vydarená. Na tej prvej fotke mi nejakú tú sekundičku trvalo, kým som prišla na to, ktorá z nich je vosková. Po podrobnejšom skúmaní sú rozdiely očividné, ale na prvý pohľad podarené. Priyanka ju slávnostne odhalila v Madame Tussauds v New Yorku túto stredu.

Napísal/a dňa 8.2.2019. Pridané v Celebrity, Priyanka Chopra, štýl-neštýl.

 1. luna hovorí:

  som jedina na svete komu ona peide nepekna pre ten prasaci nos a masite pery ?

 2. Lorelai-Lori hovorí:

  nebolo to jej manzelstvo s Nickom iba tah aby sa zacalo o nej viacej pisat ? ved dovtedy o nej nejako pocut nebolo nejaka extra slavna nebola. ona mi peide taka ze ziarli na aishwaryu rai pre jej krasu a chce sa jej v slave silou mocou vyrovnat

 3. luna- som na tom rovnako. Tiež sa mi nepáči. Nezabudam podotknut: 100 ludi, 100 chuti, aby sa náhodou do mňa neobul niekto za hejtovanie. Je to len môj názor. Ale napriklad, pokiaľ som nevidela ten prapodivny Bejvoč, tak som ani nevedela kto ona je. Tam sa mi napríklad veľmi páčila. Až som si ju musela vyguglit. Pokiaľ sa do nej nepustia vyzazisti, tak sa mi jej tvár nepáči.

 4. Lasse hovorí:

  A veru mne sa páči. Z nej vyžaruje India na prvú dobrú a nech už sa o nej píše z akéhokoľvek dôvodu, tak mi to nevadí.

 5. Lalila hovorí:

  Ani mne vôbec nevadí

 6. Luce hovorí:

  Ja ju veru nejako nemusím, ale zas mi vadí, keď sa ľudia tvária, ako keby to bola v prvom rade ona, kto profituje z toho manželstva. Nepamätám si kedy mal Nick naposledy hit – asi Close s Tove Lo? A to aby bolo jasné som na ňom vyrastala a moje pubertálne ja ho milovalo, ale proste jeho sólová kariéra nie je nejak úspešná. Profitujú z toho vzťahu obaja, či už je to celé viac-menej fake alebo len svoj, inak skutočný, vzťah „zneužívajú“ na dosiahnutie väčšej publicity (nikto ich nenútil k tomu, aby ich svadba bola taká verejná, aká bola, napríklad. Nech je to akokoľvek, rozhodne nepatria k celebritám, čo si strážia súkromie).

 7. Micinka hovorí:

  Neviem vlastne kto to je. Prvýkrát som o nej počula a vlastne aj videla, keď bola na svadbe Meghan Markle a Harryho. Ževraj je najlepšia alebo jedna z najlepších priateliek Meghan. Ale inak o nej neviem zhola nič. Čím si zaslúžila pozornosť??? Asi ďalšia zbytočná postavička celevriťného sveta 😁

 8. Anybody hovorí:

  Micinka – vyhrala miss india ( asi bola porota slepá lebo toot fakt necápem, podľa mňa sú Indky krásne ženy ale táto tu má nos ako prasa a tie jej pery má tak neskutočne iritujú. a ako je zvysok v indii, každá ktorá vyhrá miss, tak ju pretlačia do holywoodu a robia z nej silou mocou herečku a tlačia ju do filmu aj ked na to ani náhodou nemáá talent.

Pridať komentár