Vanessa Hudgens predáva dom | Pikošky.sk
19 feb, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Vanessa Hudgens predáva dom

Veľmi pekný dom.

 

Opäť tu máme môjmu oku veľmi lahodiaci dom, ktorého majiteľkou je ešte chvíľu herečka Vanessa Hudgens. Som si istá, že táto nehnuteľnosť sa predá veľmi rýchlo a to aj vďaka cene 3.895 milióna dolárov, ktoré si za ňu Vanesska pýta.

To totiž podľa mňa na veľký barák v Los Angeles nie je až tak veľa. Vanessa ho kúpila v roku 2008 za 2.9 milióna, takže si predajom prilepší. Dom je postavený v španielskom štýle, má 6 spální, 5 kúpeľní, bazén, pri ktorom sa môžete opaľovať na lehátkach alebo na nich popíjať drinky pod slnečníkom… Výhľad (hlavne z jednej vane) je tiež krásny, no skrátka, vôbec by som sa nebránila, keby ma tam chcel niekto aj so zaplatenou kúpnou zmluvou presťahovať. 

 

 1. malyslonik hovorí:

  Uf, nič pre mňa. Taký gýč

 2. Pikolka hovorí:

  Tie schody…..super.a mat taky bazen take ma ani pan boh do roboty nevyzenie.vlastne co to trepem.mat taky Dom tak robotu nepotrebujem

 3. Lola hovorí:

  Pekny dom. Ten bazen je super.

 4. Nádhera!

 5. alexalex hovorí:

  Pekný

 6. Relax_11 hovorí:

  Musel som ju vygúlať, lebo okrem HSM a jednému filmu o kráske a zveriati som ju nikde nevidel. A ono fakt, samé také oničom veci má. Ešte že ten dom kúpila vtedy.

 7. Luicisha hovorí:

  …nechcela si skor titulok napisat..ze predava Bytovku?;))

 8. N. hovorí:

  Nemilujem síce kruhové otvory na dome- v tomto prípade výrez na dvere- ale tomuto domu to dokážem odpustiť, kiež by aj naša bytovka vyzerala takto 😀

 9. Ellie hovorí:

  Fíííha 🙂 pjeknyy riadne … stahujem sa kludne do jednej izby, fakt krasaaaaaaaa

Pridať komentár