Celkom nahá | Pikošky.sk
21 feb, 2019
Napísal/a | komentárov 15

Celkom nahá

Cara Delevingne v kampani pre Balmain.

Nahá modelka v reklamnej kampani, to vždy stojí za zmienku. Caru Delevingne sme tu už dávno nemali, tak prečo by sme si ju nedali a rovno nahú. Milovaná aj nenávidená, no stále svoja. Topmodelka ale aj chalan v ženskom tele, občas aj chalan v ženskom tele, ktoré vyzerá ako mužské. Ja Caru mám celkom rada, pretože má v pitchi a ide si svoje. To by sme mali robiť všetci.

V najnovšej kampani pre značku Balmain ani nepotrebuje rozprávať. Možno len nechceli, aby šaškovala ako zvykne. Prečo by nemohla robiť reklamu pre značku oblečenia a nemať na sebe žiadne? Okrem toho je aj mokrá a tvári sa veľmi veľmi spokojne. Návrhár pre Balmain Olivier Rousteing nahotu modelky vysvetľuje tak, že sa vracajú späť k jednoduchosti a základným farbám. Caru vraj tak zbožňuje, že na nej nechcel vidieť žiadne handry. Zaujímavý ťah.

Napísal/a dňa 21.2.2019. Pridané v Brands, Celebrity, modelky, OMG!, sexice, štýl-neštýl.

 1. vočko hovorí:

  dobra hudba, cara je tu pekna a taku milu riť tu ma 😀

 2. kamtentosvetspeje hovorí:

  Homosexuálnym pedofilom by sa fotky tohto 12 ročného chlapčeka páčili

 3. red kite hovorí:

  pekná tvár 🙂

 4. Relax_11 hovorí:

  Reklama na šaty bez šiat 😀

 5. Jana hovorí:

  veľmi nápadité.. je tam pekná, ona je dračica

 6. Anonym hovorí:

  cara je super 🙂

 7. nova hovorí:

  Zomrel Karl Lagerfeld, legenda svetovej mody, a ani makke F tu o nom nie je.. sup suo !!!!!!!!

 8. nufka hovorí:

  Asi som zo starej skoly, ale toto je hroza. Nic umelecke, napadite a ani pekne tam nevidim.

 9. Tak Kardashianky toto predýchajú ťažko;keďže sa väčšinou tvária,že sú pre Balmaina,resp.Oliviera múzou..a navyše si vyberú modelku úplne odlišného typu a postavy..

 10. Lola hovorí:

  Vobec sa mi tu nepaci a ani mi to nepride zaujimave.

 11. Petlica hovorí:

  Ja som asi z ineho sveta,lebo obycajnejnejsiu tvar tazko najdem..Je nejaka opuchnuta, na postave okrem tetovaciek naozaj NIC.ani zenske ani muzske.Moze byt prave preto oblubena,a sede misi mozu dufat ,ze raz aj oni zaujmu prave preto

 12. Em hovorí:

  Video v pohode, ale fotky sa mi nepáčia

 13. Sis hovorí:

  Ona je neskutočne tvárna a dokáže vyzerať všelijako… Ale toto sa mi fak, ale fakt nepáči, úplne zabili to, aká je zaujímavá…

 14. Prečo sa hrbí?

 15. ů§ú)ú hovorí:

  bože, ona je tvárou toľkých značiek, že je tvárou ničoho. Nerozumiem prečo neprezentuje jednu značku, ale mnohé, viď puma, burberry a toto a daľšie a tušim i v Sephore má vyvesený ksicht na nejaké líčidlá. A toto celé je len preto, že má bohatých rodičov, inak by si ju nikdy nevšimol, jaj toto vnucovanie škaredých ksichtov.

Pridať komentár