Neverný Tristan po druhé, po tretie, predané | Pikošky.sk
21 feb, 2019
Napísal/a | komentárov 9

Neverný Tristan po druhé, po tretie, predané

Predané tamtej slečne, ktorá sa tvári ako najlepšia kamoška Kylie Jenner.

Šokujúci šok, ktorý nikto nečakal – Tristan ho nevie nechať v nohaviciach. Ešte šokujúcejšie – celý tento škandál sa deje opäť iba úúúúúplnou náhodičkou len pár týždňov pred premiérou najnovšej série KUWTK. Kris Jenner je skrátka génius, čo si budeme klamať. Ale za mamu (a vlastne ani za manažérku) by som ju nechcela ani za milión. Ale keby začala písať romány, určite by som po nich siahla, pretože má nepochybne veľmi bujarú predstavivosť. Najnovší scenár, ktorý napísala, mal úspech – včera sa zaplnil internet infoškami o tom, že Tristan opäť podviedol Khloé, tentokrát dokonca s najlepšou kamoškou Kylie Jenner – Jordyn Woods. Khloé sa o tom údajne dozvedela v pondelok a hneď sa s ním rozišla. Hej, to jej je také vlastné. Nasleduje dráma, pretože Jordyn im bola všetkým ako rodina, ale rozhodli sa ju odrezať. Kylie sa ale trápi, lebo nevie čo má robiť. Jordyn u nej dokonca bývala v hosťovskom dome, ale včera večer sa nakoniec začala sťahovať a ide naspäť k mame. Kardashianky ani tak netrápi Tristan, ale sú šokované tým, že by Jordan niečo také urobila. Tá musí byť veľmi sprostá, pretože Kardashiankám vďačí za akúkoľvek popularitu, ktorú údajne za oceánom má, a ešte u jednej z nich aj bývala.

No uznajte, vymysleli by ste niečo takéto? Skvelý námet na celú ďalšiu sériu rodinnej reality šou a ešte k tomu aj takýto škandál pritiahne ľudí k televíznym obrazovkám. Alebo ani nie? Skôr nie, pretože súdiac podľa internetových komentárov už túto „reklamu“ prekukli takmer všetci. Čo sa teda naozaj stalo? Už pred dvoma týždňami sa objavili články o tom, že Khloé žije v podstate ako slobodná matka, že o Tristanovi vôbec nehovorí a že už sa mesiac nevideli. Usudzujem, že už boli dávno rozídení. Tristan potom priletel na Valentína do LA, ale namiesto toho, aby šiel za Khloé, šiel na párty, kde si odviedol do spálne dve slečny. Kris niečo zavetrila a rozhodla sa situáciu využiť – aspoň bude na čo zhodiť rozchod a rovno bude aj nejaká publicita. Jordynina kariéra zrejme neprekvitá tak, ako by chcela, a tak pristúpila na tento plán. Ktovie, či s Tristanom vôbec niečo mala, pretože neexistuje jediná fotka, jediné video, nič. Tristan dokonca po prevalení správ tvítol „fake news“. Misia splnená, rozchod opodstatnený, Jordyn je vo všetkých médiách a vo finále najnovšej série KUWTK môžeme čakať srdcervúce odpustenie zo strany Kardashianiek a jej opätovné nasťahovanie späť ku Kylie. Toľko moje postrehy k tejto fraške.

Kylie a Jordyn

Khloé a Tristan

Napísal/a dňa 21.2.2019. Pridané v Celebrity, Khloé Kardashian, Kris Jenner, Kto s kým, Kylie Jenner, OMG!, rozchody.

 1. akademik ján hovorí:

  Podľa mňa im to tak vyhovuje. Všetkým. A páči sa im takýto životný štýl. Mňa by to nebavilo.

 2. malyslonik hovorí:

  Jordyn neprekvitá kariéra, pretože je to len obyčajná nezaujímavá buchta, akých sú v Amerike na tony. 0 bodov.

 3. Livia hovorí:

  Ženská prebere chlapa inej (v tomto prípade ešte aj tehotnej), v hlavičke si namýšla aká ona je dokonalá, úžasná,že kvôli nej sa jej miláčik určite zmení a bude verný ako šteňa. A potom sa čuduje, že chlapec preťahuje všetko čo má kozy a tep.

  Tristan splnil svoju svoju úlohu oplodniteľa. Ešte ho využijú na propagáciu tej svoj show. Tiež si myslím, že spolu nie sú už dávnejšie a toto s touto akože rodinnou kamarátkou je z incenované.
  Čim ho nechcem brániť. Je to hovädo, ktoré ju podvázalo, kade chodilo, ale ako som písala vyššie, čo čakala. Jeden druhého si zaslúžili.

 4. cissy hovorí:

  Tú ich reality show fakt niekto seriózne pozerá?

 5. Velsani hovorí:

  Nic o Lagerfeldovi? ☹️

 6. alexalex hovorí:

  Jordyn nemá sebaúctu…dať sa na toto nahovoriť je silná káva

 7. kara hovorí:

  Velsani, uz na tom pracujem 🙂

 8. Majo hovorí:

  akademik Ján to si myslím aj ja.Je to ich životný štýl v tom Hollywoode.Nevedia čo od radosti.Mňa by to tiež nebavilo.Neviem,či sa im to oplatí.Debilkovia.Smutné na tom je,že aj “obyčajní“ ľuďia začínajú takto žiť.Fakt,či sa im to oplatí…..Jebnutá doba.

 9. Sis hovorí:

  Tiež si myslím, že im sa to tak páči… Taká rodinka masochistov, čo sa vždy urobí až keď s nimi niekto dobre vy*ebe, lebo potom môžu natočiť ďaľších desať dielov o tom, ako im to ublížilo, no sú silní a budú kráčať s hlavou hore…

Pridať komentár