Návrat temného rytiera | Pikošky.sk
24 feb, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Návrat temného rytiera

Alias Ben a Lindsay opäť spolu.

Umastený párik je späť! Nášmu Ignácovi sa podarilo odfotiť Bena Afflecka s Lindsay Shookus a obaja vyzerali spokojne. Čoskoro budú asi vyzerať aj umastene, ako bolo u nich zvykom.

Vec sa má tak. V auguste minulého roka Ben poslal Lindsay do teplých krajín a starostlivá bývalka Jennifer Garner ho zaviezla na odvykačku. Na tej dlho nepobudol a na svoju udicu nalákal Playboy modelku Shaunu, ktorá túžila po 5 minútach slávy. Potom sa snažil prehodnotiť svoj život, začal sypať a krátko na to Shaunu odkopol.

Je február 2019 a Ben je opäť so svojou mastnou nechutnou Lindsay. Shauna mu asi nechcela nosiť drinky zo Starbucksu (alebo sa s nimi príliš dlho fotila) a Lindsay to robí ešte aj s úsmevom. Okrem toho dokonale nenápadne vedela, ako tieto ovocné smoothies reznúť vodkou, aby mali šmrnc. Je to pre Bena tá pravá parťáčka na to, aby sa zbavil závislosti. Sodoma Gomora, velebnosti!

Napísal/a dňa 24.2.2019. Pridané v Ben Affleck, Celebrity, Kto s kým, OMG!.

 1. Moncika hovorí:

  Ale nohy ma ona vyborne vymakane…

 2. Vulgar hovorí:

  podľa mňa nie je umastena, len je to proste obyčajna zena

 3. red kite hovorí:

  L vyzerá fajn, môže byť rád kto by ho už chcel

 4. Viki hovorí:

  Och Ben… A tak som ta mala rada…

 5. Anonym hovorí:

  V poslednom case su pikosky o nicom. O zaujimavych veciach(udelovanie cien, smrt modneho guru atd. ) vobec nepisete, alebo s oneskorenim.Skoda mala som vas rada, ale uz ma nebavite. Adios

 6. Astal hovorí:

  🙁 aj ja som ho mala rada. už len čakám, kedy začnú obaja chľastať nanovo.

Pridať komentár