Jamie Foxx je slobodný | Pikošky.sk
26 feb, 2019
Napísal/a | komentárov 7

Jamie Foxx je slobodný

To aspoň tvrdí on sám.

Tak toto je pre mňa veľmi zaujímavá novinka. Posledné dni minulého roku si Jamie a Katie Holmes vychutnávali romantiku na luxusnej jachte , no pred dvoma dňami sa vraj veľavážený pán nechal počuť, že je slobodný. A to veru neveští nič dobré.

Už dlhšie sa totiž šepká, že sa s Katie chystajú zobrať, čo by po všetkých tých rokoch skrývania sa a obmedzovania bolo veľmi pekné. Ale vyzerá to tak, že tých 6 rokov nebude spečatených svadbou a že Katie márne dúfala, že spolu zostarnú. Na oscarovej afterparty, ktorú usporiadali v Chateau Mormont Beyoncé s Jay-Zim totiž Jamie vyhlasoval, že je single. Vraj to povedal viackrát pred rôznymi ľuďmi a akoby to nestačilo, na prechádzajúcu Vanity Fair afterku prišiel so svojou hereckou kolegyňou Jessicou Szohr. Je teda celkom dosť možné, že už Katie stihol vymeniť a že čoskoro svoj status slobodného zmení na zadaný, len s inou ženou. Čo myslíte, naozaj sa s Katie po tom všetkom rozišli?

 

S Jessicou (ktorá sa tu podobá na Katie…)

 1. KráskaDňa hovorí:

  Na čo by mu už len bola taká obstarožná škatuľa ????

 2. ňuf hovorí:

  Veď on je už na pohľad kurevník, prekvapuje ma, že s Katie vydržali tak dlho spolu

 3. Sofinka hovorí:

  Tiež na mna pôsobí ako hajzlik, neviem si pomôcť. Katy by si už konečne mala nájsť niekoho seriózneho, lebo doteraz to fakt nebola žiadna výhra. Príde mi tá deva ako brutal naivka a to je dosť brutal na to v akom biznise sa pohybuje.

 4. red kite hovorí:

  Katy by mala chytro na terapiu, lebo to je asi o nej

 5. Santen hovorí:

  Neviem, ci po manzelstve s Tomom moze byt este niekto naivka, ja si myslim, ze je len vypatlana a chtiac-nechctiac si vybera typy, ktoré su total nevhodne na vztah.
  Tento tu je ziarivy priklad kurvy – kym sa schovavali, tak ho to bavilo a teraz, ked je uz mozne slobodne sa ukazovat, ho to uz vlastne nebavi.

 6. poppy hovorí:

  on a katie boli jeden z najdivnejsich parov /aspon pre mna/-on sexos,co si zjavne vie uzivat-a ona?taka domaca zienka,navyse sa divne smeje…katie pecie doma muffiny podla tv programu „super gaazdinka“ a on caka na moment,ked sa ona otoci,aby si tam mohol primiesit trocha travy…

 7. Nana hovorí:

  Divný pár pre mňa tiež.. ku K.H. by mi aj tak asi nešiel žiadny černoch,soráč

Pridať komentár