A je po láske | Pikošky.sk
8 mar, 2019
Napísal/a | komentáre 4

A je po láske

Demi už je zase sama.

No do riti. Trochu sa obávam, čo tento rozchod spraví s Demi Lovato a jej abstinenciou od alkoholu a drog. Ešte v decembri blízke zdroje tvrdili, že je až po uši zamilovaná do svojho nového frajera menom Henry Levy. Prešli však tri mesiace a títo dvaja už netvoria pár.

Potvrdili to E! News, ktoré majú informácie, že Demi sa opäť prihlásila na odvykačku a krátko na to sa rozišli. Vraj sa ale nechala hospitalizovať kvôli svojmu mentálnemu zdraviu, nie preto, že by opäť spadla do závislosti. To sa mi však veľmi nezdá a je dosť možné, že v tom celom má prsty práve Henry. Otázne je, či ju pustil k vode on, lebo s ním nechcela fetovať, alebo ho opustila ona, lebo si váži svoj život viac ako jeho penis lásku. Možno sa to raz dozvieme…

 

Napísal/a dňa 8.3.2019. Pridané v Celebrity, Demi Lovato, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

  1. Luicisha hovorí:

    …ja že Demi Moore mala zajaca..och ta podoba

  2. Aj ja najprv, ze to je Mura, ale potom kuknem lepsie, ze nejaka je plna v lickach ..

  3. anonymná osoba hovorí:

    tiež som si myslela,že je to Demi Moore.Každopádne,asi je dobré,že sa rozišli,a že sa ona znova prihlásila na odvykačku,nech už to bolo kvôli drogám alebo psychickému zdraviu.A teda Henry vyzerá riadne pofidérne,takže neviem čo na ňom videla.Lebo nevyzerá ani na to,že by sa s ním dali viesť nejaké hlboké a duchaplné konverzácie.

  4. Anonym hovorí:

    Anonymna osoba – myslis, ze ona vie viest hlboke a duchaplne konverzacie?

Pridať komentár