Manželstvo v ohrození | Pikošky.sk
17 mar, 2019

Manželstvo v ohrození

Bieberovci vraj majú problémy.

Už týždeň sledujem vývoj situácie v manželstve Bieberovcov. Pred siedmimi dňami totiž Justin zavesil na svoj Instagram príspevok o tom, že prežíva ťažké chvíle a chce, aby o tom jeho fanúšikovia vedeli a modlili sa za neho. Cíti sa veľmi zvláštne a odpojený od vonkajšieho sveta. Vždy nad týmito stavmi zvíťazil a dôveruje Bohu, takže verí, že aj modlitby fanúšikov zafungujú.

Týmito slovami len potvrdil, čo sa už pár týždňov hovorí – že bojuje s depresiami a chodí pravidelne na terapie. Samozrejme, že sa vynorili špekulácie, že to súvisí s jeho manželstvom s Hailey. Vraj sú tam aj nejaké problémy s dôverou, paradoxne z jeho strany, keďže sa mu nepáčilo, že bola Hailey pred pár dňami žúrovať s Kendall, zatiaľ čo on depkoval doma. No a včera ráno sa títo mladí manželia hádali rovno v kalifornskom parku. Neviem, prečo si to nenechali na doma, ale obaja vyzerali značne vyčerpaní, nahnevaní a smutní. Z fotiek mám dokonca pocit, že Hailey plakala. Neviem, či ide len o klasické partnerské hádky, alebo sú len príliš mladí a nezrelí, aby zvládli reálne problémy, akými depresie rozhodne sú. Každopádne, uvidíme, či to ich manželstvo ustojí, alebo tu budeme mať čoskoro rozvod.

 

 1. malyslonik hovorí:

  Nooo ja tu hádku nevidím, ale ok. Ak je chytanie sa za hlavu a relatívne normálna gestikulákcia hádkou, tak potom sa hádam s každým naokolo asi tak 5x do dňa. A plakala kde a kedy, prosím vás? Toto je ako nejaký trápny bulvárny článok.

 2. Zavistliva Mrochta hovorí:

  tiez tam hadku nevidim, ale pobavil ma ten wtf preklad oproti originalu 👌👌😂

 3. soave hovorí:

  hm…skutocna depresie nepride zrazu a preto, ze ma niekto pocit, ze ten druhy chodi zurovat. Je to dlhodobe a je to psychicka choroba.

 4. poppy hovorí:

  prid justin zit na slovensko,potom zistis co su depresie… 😀 bulvar sa uz meni na jedno velke psychosedenie…

 5. Tindis hovorí:

  Asi vyhorel

 6. Antientam hovorí:

  No neviem, ale terapia pomôže možno na manželské problémy, ale na depresiu nie. To je chemická nerovnováha v mozgu, a tá sa lieči antidepresívami. Inak byť Američan, tak sa živím ako paparazzi. Síce to nie je príliš slušné, ale určite dobre platené a lahko zarobené.

 7. red kite hovorí:

  aká hádka? on sa tvári že má u riti a ženská to prežíva.. aké typické

 8. Teris hovorí:

  Ani ja hadku nevidim. Mozno akorat obidvom doslo, ze si zabudli prezut papuce a vobec sa prezliect 😎😁

 9. Em hovorí:

  Mne to pripadá ako keby on jej našiel niečo v mobile a kvôli tomuju dosť asi zdrbal… 😄😄

 10. Daniela hovorí:

  Keď už je tá modelka tak nebude doma sedieť na zadku ale pretŕčať sa nie?🤦

 11. KráskaDňa hovorí:

  Nemajú potuchy čo je to manželstvo. Ale fakt super výraz … I feel disconnected … 😂😂😂

 12. Sjuzla hovorí:

  S tým tetovaním na uchu vyzerá ako keby nosil nasluchadlo 🙂 hlasujem že sa hádajú za nejaké fotky alebo článok v bulvári 🙂 možno si práve čítajú tento článok vďaka časovému posunu… a rozmýšľajú o čom by sa tak na fotkách mohli hádať

 13. Santen hovorí:

  Jemine, on je presne ten typ chlapa, co sa zloží vo vzťahu prvý a zachraňujte ma … bleee

 14. Justin by sa v prvom rade mal odpojiť zo soc.sietí a od toho povrchného kázania jeho cirkvi..a k manželstvu-od začiatku hovorím,že tam nie je chémia a nebude im to fungovať-ako kamaráti prosím,ale zjavne ho frustruje,že sa ten vzťah nevyvíja ako čakal..navyše mám stále pocit,že v skutočnosti túži po type ako je napr.Rihanna..

 15. N. hovorí:

  Ako, aj ja som sa veľakrát za mlada pohádala s chlapom na verejnosti (niežeby sa tým dalo chváliť, ale niekto to má holt horkokrvnejšie ako iní), ale toto mi príde len ako nenápadne intro k ich plánovanej reality šou o ich manželstve…Inak na nich milujem, ako svoje emócie riešia na uliciach a v parkoch, aby sme mohli viesť konšpiračné teórie…

 16. Lills hovorí:

  Podla mna ona je len nasrata ze on nevie pustit mobil z ruky:D

 17. Ivana hovorí:

  Deti🙂

Pridať komentár