Ďalšie dieťa na ceste | Pikošky.sk
30 mar, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Ďalšie dieťa na ceste

Miranda Kerr je opäť tehotná.

Miranda sa nikdy netajila tým, že miluje byť mamou a určite chce mať ďalšie dieťa. Prezradila to v jednom rozhovore v novembri minulého roku a ukázalo sa, že to myslela naozaj vážne. V máji porodila svojmu manželovi Evanovi Spiegelovi prvé spoločné dieťa a dnes s ním čaká druhé.

Jej hovorca potvrdil, že k ich synovi Hartovi pribudne čoskoro ďalší súrodenec. Zatiaľ nevieme, v ktorom je Miranda mesiaci, ani či čaká chlapčeka, alebo dievčatko. Určite by sa ale potešila, keby po prvom synovi Flynnovi, ktorého má z manželstva s Orlandom Bloomom a druhom synovi Hartovi s Evanom, prišlo na svet ako tretie dievčatko. Uvidíme, držíme palce a gratulujeme.

 

 1. lorelai-lori hovorí:

  Miranda je nádherná žena, netuctová, nezvyčajná, éterická, proste originálna, zvláštna niečím iné ako tie tuctové modeločky z VS. ináč nemáte niekto link, kde kuknem fotku toho dieťaťa čo má so Spiegelom..google mi stále vyhadzuje iba fotky toho malého, čo má s Orlandom.

 2. Veronica hovorí:

  veľmi zvláštna žena do tváre, ale pekná. Keby mala čierne oči, tak vyzerá ako taká pekná mladá kórejčanka.

 3. NYCKY hovorí:

  Veľmi pekná

 4. Peta hovorí:

  Pre mňa tak asexualny chlap a ešte s tým maličkým hrudnickom a úzkym nosom datluje ju:-))

 5. Anonym hovorí:

  1

 6. N. hovorí:

  Mne sa on zdá (okrem toho, že mňa teda výzorovo tiež absolútne neberie) ako totálne staromódny skostnatený chlap (čakanie s prvým sexom do svadby, potom jedno dieťa za druhým, ešte aj tie Mirandine upäté svadobné šaty-samozrejme, nič to nemusí znamenať, len iný svetonázor a vkus, ale ja mám proste z neho v tomto kontexte tento pocit, aj keď sa samozrejme môžem veľmi škaredo mýliť, ale… 😀 ) a teda dieťa splodí takmer pri každom sexe s Mirandou (áno, áno, trochu preháňam, bude to tak pri každom desiatom po tom, čo im ho nejaký reverend schváli), ale možno sa zase len mýlim a chcú mať len minimálne vekové rozdiely medzi deťmi, s čím sa zas dokážem stotožniť a keby mám aspoň jednu opatrovateľku (ako oni), idem do toho aj ja (len nie s ním)…:D

 7. Cicamica hovorí:

  Tam nechcem vidiet aky nos podedi to dieta, ked sa skombinuje jeho papierovy s jej podivinskym

 8. Micka hovorí:

  Peta a N.-výstižné.Na mňa tiež pôsobí ako taký nudný suchopárny vták, ale možno sa stáááášne mýlime

Pridať komentár