Emily vyvenčila manžela | Pikošky.sk
3 apr, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Emily vyvenčila manžela

Vzala ho na basketbalový zápas.

Na niektoré páry si skrátka po čase zvyknete a na niektoré zasa nie. V tomto prípade sa mi asi nikdy neprestane hnusiť manžel Emily Ratajkowski – Sebastian Bear-McClard. A to aj napriek tomu, že sú manželia už vyše roka.

Emily však moje zhnusenie nezdieľa, priam naopak. So svojim mužom zažíva stále medové týždne a nevie sa od neho odtrhnúť. Nebolo tomu inak ani minulú sobotu, kedy vzala Sebastiana na zápas Knicks do Madison Square Garden v New Yorku. Fakt by ma zaujímalo, čím ju tento slizák chlap tak očaril, že mu po pár týždňoch randenia povedala áno a stále na ňom môže oči a ruky nechať.

 

 

Napísal/a dňa 3.4.2019. Pridané v Celebrity, Emily Ratajkowski, Kto s kým, novinky, OMG!, sexice, štýl-neštýl.

 1. malyslonik hovorí:

  Táto žena má jediné šťastie – cicky. Inak by nikoho nezaujímala.

 2. Anonym hovorí:

  dobrým srdcom?

 3. N. hovorí:

  Ha! Nikto tomu nedával šancu a už to trvá rok! 😀 Oproti iným, niekoľkodňovým či dokonca niekoľkohodinovým manželstvám iných celebrít, aký úspech! Go, Emily and Sebi, go!!! 😀 A Sebi sa mi tu zdá vcelku v poho- pripomína mi súčasnú verziu Ryana Phillipa.

 4. ňuf hovorí:

  Veď ona tiež nie je zrovna výhra… takže vrana k vrane sadá

 5. red kite hovorí:

  tu je práve on oveľa viac v poho ako ona.. vyzerá v kŕči

 6. Vočko hovorí:

  A ja sa trápim svojim vzhľadom…

 7. Babe hovorí:

  To jej neni zima???

 8. middle hovorí:

  mna uplne nadchyna ako je tam oblecena si vsimnite ostatnych ona tam vyholena medzi nimi sedi. 😂😂kokos to sa neciti zle ale co by sak cecky uz poukazovala kade chodila. a Sebastian tu praveze oproti nej je celkom fajn. ta Emily vyzera jak nejaky vtak. ten nos. nieco divne a prihluple

Pridať komentár