Koho trencle? | Pikošky.sk
7 apr, 2019
Napísal/a | komentárov 12

Koho trencle?

Uhádnete?

Už dávno sa nám pikoškárom nenaskytol taký blízky pohľad na jednookého hada patriaceho celebrite. Naposledy to bol, tuším, had patriaci plťkujúcemu sa Orlandovi, ktorému potom Katka Perry dala na pár rokov košom. Bolo to už poriadne dávno a Katka sa už opäť vozí na Orlandovom jednookom hadovi a občas aj motorke.

Ale nie o tom som chcela. Určite ste už všetci scrolli dole, aby ste zistili, akému sexošovi patria tieto štýlové trenky. Pre niekoho chvalabohu, pre mňa, bohužiaľ, patria Danielovi Radcliffovi, ktorého budem mať už naveky vekov v pamäti ako Pottera a nevlastného brata vypúleného Dreveného Elájdžu, lebo podľa mňa títo dvaja sú ako dvojčatá. Dvojčatá, z ktorých ide strach a nechcete sa pozerať na filmy s nimi.

Daniel sa takto sporo odetý vybral dať si herbaletku (čítaj trávu) na balkóne svojho apartmánu v austrálskom Adelaide, kde práve natáča film Escape from Pretoria. Potom zahliadol nášho Ignáca s foťákom a nálada ho prešla. Obliekol sa začal riešiť návštevy. Aby som povedala aj niečo pozitívne, Danovi fúzy a brada pristanú, začína vyzerať ako chlap. Už by to len chcelo trošku pribrať svalovej hmoty a možno sa vymaní z okov malého čarodejníka. Alebo možno aj nie. Možno preto sa tak mračil, lebo videl fanúšičky pod balkónom kričať:

Harry, zhoď tie trencle a ukáž nám svoj prútik! “

„Jeb*m vám ja Harryho! Avada Kengura Kedavra, bičís!“

,

 

Napísal/a dňa 7.4.2019. Pridané v Celebrity, Daniel Radcliffe, Ignác, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Meno hovorí:

  Som si myslela ze je to nejaký Aussie lebo ma oblečené BONDS. 😀

 2. Sue hovorí:

  Uhadla som! 😀

 3. Lasse hovorí:

  Však nic neukázal a našťastie. Fuj aký hnusný chlap je z neho…

 4. Patrisha hovorí:

  kto je dreveny Elajdz ??

 5. Anonym hovorí:

  Super clanok !!

 6. KráskaDňa hovorí:

  No nič moc, hlavne tá tvár, bleee. On je tiež teplý????

 7. Oreo hovorí:

  @Patrisha dreveny Elajdz alias Elijah Wood, herec z Pana Prstenov, ktoreho si furd pletu tuto s Dankom. Akoze s tou bradou vyzera aj vyspelo uz a nahota mu nevadi, ved hral aj v divadle nejake predstavenie, kde bol uplne nahy, z toho bol kedysi poprask.

 8. Zuzqa hovorí:

  Keby ste ho nepoznali ako Harryho, ale v dospelosti ako nejakého superhrdinu, tak vidíte viac pozitív. Veď on je typovo ako Tom Cruise alebo Tobie Mcguire. Mne títo chlapi nič nehovoria, ale mnohým sa tu páčia.

 9. Teris hovorí:

  To je tak, ked zostarnes ale nevyrastes a stale mas 135 centakov. Z neho nik ziaden chlap nebude, ani keby mal tie fuzy po kolena a svaly ako Rambo…

 10. poppy hovorí:

  ja ho nemozem…najskor si pamatam ten priserny pisklavy dabing v prvej casti pottera-a tak som sa vzdy pri pohlade nanho len rehotala,neslo to odpojit…a neskor mal zvazit v com bude hrat-ked som videla fotky z nejakeho divadelneho predstavenia,kde bol nahy a zamilovany do kona,tak odvtedy ho mam zafixovaneho ako koňotrtkača so smiesnym hlasom…on je taky ten typ nechutaka ako patizon….nikdy sexi…

 11. Micka hovorí:

  bléééé

 12. Llauoykcuf hovorí:

  jednooky had pomooc

Pridať komentár