Hádka v aute | Pikošky.sk
21 apr, 2019

Hádka v aute

A boli aj slzy…

Ach, tá láska… Ani čerstvá zamilovanosť nemusí vždy znamenať dokonalé šťastie. Svoje by o tom vedeli povedať aj Brooklyn Beckham a jeho frajerka Hana Cros, ktorí sa vedia pekne pohádať.

Mladý Beckham si túto krásnu modelku našiel koncom minulého roka. Je na nich vidieť, že sú čerstvo zaľúbení, teda aspoň na sociálnych sieťach a verejných podujatiach. Ale nie je všetko len ružové a aj oni sa vedia vzájomne rozplakať. Včera sa napríklad pochytili v aute, kde najskôr Hana zúrivo gestikulovala a potom sa v návale emócií rozplakala. Brooklyn tuším tiež pustil slzu a mňa by zaujímalo, čo bolo predmetom ich hádky a vyvolalo takúto búrlivú reakciu. Hana dokonca vystúpila z auta a tvárila sa ako zmoknuté kura, no o pár hodín neskôr už Brooklyn zavesil na svoj Instagram fotku z kina, kde boli obaja vysmiati a na celú hádku zjavne zabudli. Veď sa už toľko nehádajte, deti, nestojí to za to.

 

A už je dobre

Napísal/a dňa 21.4.2019. Pridané v Brooklyn Beckham, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. ruzovy zajacik hovorí:

  Attention whores s lacnymi vykonmi „hercov“ z mexickych telenoviel.

 2. Tana hovorí:

  Po dlhom case konecne troska dramy na pikoskach!

 3. Antientam hovorí:

  Ach kde sú tie časy ked bol jeho tatko kapitánom Anglicka a v Bratislave sme na neho kričali aby sa buzerant vrátil k tej svojej vychrdline:-)))

 4. Tindis hovorí:

  O čom sa môžu asi tak hádať? 😂😂😂

 5. vočko hovorí:

  oioi, ale popeknel

 6. Vulgar hovorí:

  názorna ukážka toho, že lepšie sa plače v Mercedese ako v autobuse. 😁

 7. Cicamica hovorí:

  Ona na neho krici…“si mi slubil,ze si uz prestanes kusat noochty“…buuu,beeeee.

 8. lasse hovorí:

  Moj tip: Podla mňa slyzoun zahnul…

 9. vočko hovorí:

  tak teda moj tip: na insta komentoval fajne prsia/zadok

 10. Titi hovorí:

  radšej smutná v BMW ako vysmiata v trabante 😀

 11. Teris hovorí:

  Cicamica si ma predbehla! To je ciry hnus, iba z predstavy, ze po mna takymto nechutnym paratom ohryznutym schmatne sa mi chce g….bleeee.

 12. poppy hovorí:

  vidiet plakat chlapa na verejnosti,okrem momentu,ked mu zomrie mama alebo prehra oblubeny klub,je divneeee…navyse,pri hadke tym straca body a druha strana ma uz navrch nastalo…

 13. me hovorí:

  cicamica ide Ti, tiez nenavidim ohryzene pazure az po nehtove lozko a na mladika z takej rodiny je to veru hanba na 5 kontinentov. A podla mna, radsej vysmiata hoci aj na bicykli ako zarevana v BMW.

 14. Stanka hovorí:

  @vočko presne som si aj ja povedala, ze nejak opeknel ci co 😀 a to som stale tvrdila, ze chudacik sa fakt nevydaril tento mix rodicov 😀 alebo len dobra fotka mozno no 😀

 15. Rachel hovorí:

  Chybaju mi stare pikosky 😭

 16. malyslonik hovorí:

  Tak toto je hádka, nie ako vtedy Bieber s Hailey v parku, ktorí sa chudáci len chmúrili, lebo im slnko do očí zasvietilo.

 17. KráskaDňa hovorí:

  To je párik storočia, fakt.

 18. mimik hovorí:

  mne sa on vždy z nejakých nevysvetliteľných dôvodov páčil 🙂 a slzy sú normálne aj u chlapa, asi mu na nej naozaj záleží…

 19. Blueberry hovorí:

  Jeeezis, laska neexistuje. Rozchod je jedine riesenie. Vsetci co sa milujete ste sebecki, lebo bez druhej polovicky by ste sa nemali dobre dusevne.

Pridať komentár