Žiadosť o výživné | Pikošky.sk
23 apr, 2019
Napísal/a | komentárov 15

Žiadosť o výživné

Nicolasova Cageova štvordňová manželka ho nutne potrebuje.

Povedzme si pravdu. Časy, keď sme Nicolasa Cagea považovali za anjelsky charizmatického (nikdy nebol extrémny fešák) a aj Meg Ryan vraštila svoj vtedy ešte nepreplácaný ksicht v zamilovanej grimase, sú nenávratne preč.

Momentálne je z Nicolasa prechlastaná a prefetovaná troska, čo dokázal aj svojím výstupom na úrade v Las Vegas, kde si s minimále tromi promile a dvomi lajnami povedali svoje áno s jeho o polovicu mladšou frajerkou Erikou.

Patrične celebritne, s dramatickou scénou plnou kriku a nadávok idúcich z úst Nicolasa priamo k jeho nastávajúcej. Toto perspektívne manželstvo (hoci to tak nevyzeralo) sa im nakoniec, keď ich odpratali preč od škodoradostne natáčajúcich prizerajúcich sa, podarilo uzavrieť.

Tento, ako som už spomínala, perspektívny zväzok, ktorý trval neuveriteľné štyri dni, kým sa Nicolasovi podarilo ako tak vytriezvieť, nezostane len tak bez následkov. Ten podal žiadosť o anulovanie zväzku.

Erika síce súhlasila, ale usúdila, že po takmer roku utierania Nicolasových grciek a štyroch dňoch manželstva si zaslúži výživné. Jej povesť a kariéra podľa nej pri Nicolasovi značne utrpela. To v preklade znamená, že neutierala grcky a neprehĺtala ich potenciálnych potomkov len tak pre nič za nič, aby z tohto zväzku vyšla, akoby babka povedala, s holou riťou. Takže súhlasila s anuláciou zväzku, iba v prípade, že bude dostávať výživné.

Nicolas sa prostredníctvom svojich právnikov bráni, že boli obaja takí ožratí, že si neuvedomovali, že uzatvárajú manželstvo. Erika však tvrdí, že aj to sa počíta a dokonca chce, aby Nicolas zatiahol aj súdne poplatky. Nuž, táto ožran párty Nicolasa vyjde veľmi draho.

Napísal/a dňa 23.4.2019. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Nicolas Cage, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Nana hovorí:

  tak nakoniec Nico mal pravdu, že si ho chcela brať len pre lóve.. štetka by ho vyšla lacnejšie

 2. gertrudo hovorí:

  No co, kazdy zaraba ako vie.
  Bab ako ona je plny svet.

 3. IVA hovorí:

  idiot..

 4. malyslonik hovorí:

  Super článok. A pikoska tiež. Zbožňujem, keď celebrity vystrájajú 😄

 5. Chumka hovorí:

  sisa sklovska style

 6. Cicamica hovorí:

  A sak, ked je chujo, tak mu treba

 7. Nikooooo hovorí:

  Milý Nicolas, vďaka tebe sa cítim ako extrémne je*ateľný kus chlapa. Ďakujem ♥️

 8. Tana hovorí:

  Ten posledny aufyt mi pretocil hodnoty!

 9. Livia hovorí:

  Kedysi som ho mala veľmi rada. Obdobie medzi Skalou, Con Air a Obchodník so smrtou. V tej dobe bol považovaný za jedného najtalentovanejších hercov svojej generácie. Ale posledných 10 rokov to sním ide dole vodou a má filmy pomaly na úrovni Segala.

  Škoda ho, občas sa ešte objaví nejaký ten záblesk nadeje (kick ass, Knowing) ale už je skôr na smiech. Vraj mal nejaké veľké dlžoby na daňiach, tak musel brať včetky úlohy čo mu prišli pod ruku. Tak skončil u tých béčkových blbostí.

  A o Britney žiadna pikoška?

 10. Stanka hovorí:

  Lilinka v poslednej dobe jedina pise ako sa na stare dobre pikosky patri 😀 vzdy sa tesim, ked je jej meno pri clanku, lebo to nie je iba suche konstatovanie faktov ako na kazdej bulvarnej stranke…

 11. miragia hovorí:

  Šikulka.

 12. poppy hovorí:

  4 dni manzelstva-to by hadam aj 70 eur mohla dostat 😀 aspon si bude mat za co kupit zrkadlo…a dufam,ze eriku ustanovia za predsednicku svetoveho feministickeho hnutia,lebo argument,ze aj ked je chlap ozraty jak doga a nevie,ze sa zeni-a napriek tomu to podla eriky je platne-je fantasticke-chystam sa opit s nejakym prachacom,tiez sa mi nechce robit…a eriku pouzijem ako precedens,vzdy lepsie ako pakistanci,co si zenu musia uniest a maju tak zbytocne vela namahy okolo toho,v nasej civilizacii staci vyhliadnuteho len ozrat…vdaka…

 13. red kite hovorí:

  že talentovaný 😀 tak to nebol, len mal za zadkom vplyvnú rodinu

 14. igu hovorí:

  a teraz kade chodi so zlomenym srdcom spieva purple rain 🙂 otvoreny kyblik plny emocii

 15. Martin hovorí:

  Takze tromfol aj Kim K co sa tyka rebricka najkratsie trvajucich manzelstiev v Hollywoode. Toto sa uz asi tazko prekona 🙂

Pridať komentár