A bola svadba | Pikošky.sk
2 máj, 2019
Napísal/a | komentárov 7

A bola svadba

Vo Vegas.

Áno, je to tak. Sophie Turner a Joe Jonas už sú svoji. Napriek tomu, že Joe nedávno v show Jamesa Cordena avizoval, že so Sophie chystajú letnú svadbu, vzali sa skôr a nečakali do leta. A dokonca vymenili tradičnú veľkú svadbu za komorný obrad v Las Vegas.

Najprv som zostala nemilo prekvapená, ale keď som si pozrela video zo včerajšieho obradu, ktoré na svoj Instagram zavesil hudobník Diplo, pochopila som, že títo dvaja blázni sa fakt našli a fakt sa ľúbia. Oddával ich sám veľký (akože) Elvis Presley, vymenili si cukríkové prstene a pri čítaní manželských sľubov poďakovali za to, že im Boh dal jeden druhého. Sophie stihla pred obradom zavolať svojej mame a oznámiť jej, že sa ide vydať vo Vegas a Joe mal po boku svojich dvoch verných bratov – Nicka a Kevina. Svadba ich vyšla 600 dolárov a ich podľa blízkeho zdroja čaká ešte jeden obrad s celou rodinou vo Francúzsku, tento si určite budú pamätať až do smrti. Gratulujeme, novomanželia!

 

 1. Santen hovorí:

  Neviem ci su rovnaki blazni, ale matros maju 100% rovnaky!
  Vypada ako typicka bordel baba z LAs Vegas.

 2. Angy hovorí:

  Haha, aspoň sú trochu nad vecou!
  Keďže budú mať ešte jednu svadbu, nevidím v tomto žiaden problém.
  Koľko iných celebritných párov natrieska do svadby nehorázne peniaze a nakoniec je z toho aj tak ešte väčší gýč a nevkus ako toto tu.

  Za mňa OK. Aspoň nebudú mať stresy, že jeden z nich nepovie áno 😀

 3. Septicflesh hovorí:

  On vyZera ako Prince (hej ten zosnuly spevak) len toho este tolko nedokazal a myslim ze ani nedokaze zidak jeden

 4. cissy hovorí:

  Držím im palce

 5. Dove hovorí:

  Septicflesh, presne!!! Aj mne na titulnej foto prva stotina, ze Prince! 😀🤦‍♀️

 6. Janicka hovorí:

  Septicflesh – a coze si dokazala ty? 🙂

 7. Oreo hovorí:

  No oni sa prave museli vziat a mat papiere z USA predtym ako mozu mat platnu svadbu v Europe takze toto cele Vegas divadielko bolo len kvoli tomu aby mali vsetky podklady v poriadku:

Pridať komentár