Ďalší chlapec | Pikošky.sk
7 máj, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Ďalší chlapec

A tiež prvorodený.

Náhoda? Alebo si to táto celebritná mamička vymodlila? Amy Schumer si totiž počas celého tehotenstva robila srandu z toho, že sú s Meghan Markle v rovnakom čase tehotné a ešte aj majú rovnaký termín pôrodu. Na svoj Instagram pridávala vtipné príspevky a foto koláže a to možno ani netušila, že nakoniec naozaj porodia svojich prvorodených potomkov v rovnaký deň.

Amy totiž rovnako ako Meghan včera porodila syna a prvého spoločného potomka s jej manželom Chrisom Fischerom. Aj tesne po pôrode zostala verná tomuto svojmu tematickému humoru a o radostnú novinu sa podelila na Instagrame s oznámením, že ich kráľovské dieťa prišlo na svet. Amy je možno škaredá, na nervy idúca a nezaujímavá celebrita, ale vtipnosť sa jej nedá uprieť. Tak nech to ten maličký zdedí po nej. Bude sa mu krajšie žiť.

 

 

Celebritné instagramové gratulácie

 1. kitkat hovorí:

  Taká americká Evelyn..

 2. KráskaDňa hovorí:

  Tie fotky s holým bruchom v živote nepochopím. Keby aspoň bola pekná. Prišla o posledné zbytky sebaúcty.

 3. miragia hovorí:

  Tak toto jej teda vyšlo.

 4. Liv84 hovorí:

  To mu musí strčiť hneď umelý dudel??? Čo mu nestrčí prso? Aj foto by bola lepšia

 5. Antientam hovorí:

  Všetky jej vtipy: vagína,vagína,vagína… Typujem že ako radikálna feministka bude syna do jeho 18 rokov vychovávať ako bezpohlavného nech sa potom rozhodne čo chce byť.

 6. lucka pucka hovorí:

  neznášam holé tehotenské bruchá, či už sú ženy pekné alebo škaredé. fujky. ukazuj si to doma mame a neotravuj s tým zbytok priateľov na fb alebo zvyšok sveta. fujky.

 7. Astal hovorí:

  Nech sú zdraví – ale toto som vidieť nemusela :/

 8. tinalapine hovorí:

  Fuj, nechutna krava, trapna, bez vkusu, bez vtipu..

Pridať komentár