Iggy Azalea s manželom | Pikošky.sk
12 máj, 2019
Napísal/a | komentárov 13

Iggy Azalea s manželom

Okolo tejto austrálskej ritnatky bolo dlho ticho. Po nepríjemnom rozchode so snúbencom Nickom Youngom sa jej nedarilo ani po hudobnej stránke. Vydala druhý album Digital Disortion, ktorý bol takým prepadákom, že ho radšej ani nepromovala na sociálnych sieťach.  Ak by sa, predsa len, našiel nejaký odvážny jedinec, album nájdete na YouTube v sekcii „odpad“. Viac videní má aj slovenský virál „mydlil mi barana“.

Poďme ale ďalej… Po prefetovaných preplakaných nociach sa Iggy nakopla a na svet sa predrali nové single. Najnovší klip má čerstvých 7 dní. Inšpirovala sa v ňom mŕtvou zlatokopkou Annou Nicole Smith, ktorá sa vydala za 89 ročného ropného magnáta. Skvelé, že? Klip je v podstate návod na šťastie pre ženy so silným žalúdkom a prázdnou hlavou. Vo videu nižšie si môžete prezrieť Iggy a jej 56 parochní z rôznych uhlov, duchaplný text a jej prirodzenú morfujúcu zadnicu. Tuším si z nej v rámci nového albumu nechala odsať trochu tuku. Mimochodom nepripomína vám trochu Nicki Minaj? Tieto rap divy majú asi rovnakého plastického chirurga.

UPDATE ku komentom: Faktológ, nerozčuluj sa, aby ti náhodou neprdla cievka 🙂 Ten album bol vydaný, ale Iggy s ním nechcela mať nič spoločné, lebo jej label nepredal ani jeden riadny singel.

 

 

 

 

Anna Nicole Smith s jej životnou láskou <3

 

Napísal/a dňa 12.5.2019. Pridané v celebritný guláš, Iggy Azalea, OMG!.

 1. karkulka hovorí:

  super clanok NoName! po dlhej dobe som sa zabavila, diks

 2. Harmanček hovorí:

  No rit ma riadnu! Ó tom pokoj. No name len tak ďalej.

 3. Sylarka hovorí:

  Ty brďo! Kukám na druhú fotku a rozmýšľam prečo je tam Nicki Minaj keď je reč o Iggy. A potom kuknem lepšie a ono to je Iggy! Nejako nám minajovatie! Inak, toho barana som si musela vygoogliť, a je to teda dobrý hnus! Obsahom sa to vyrovnáva s o súčasnou produkciou Iggy, ako tak pozerám. Výborný text, tak dobre som sa už dávno nezasmiala 😂😂😂

 4. Lasse hovorí:

  Toto bude chlapska ruka, co to pisala… Super.👍

 5. Dove hovorí:

  Mame tu novu krv??

 6. Cupcake hovorí:

  Skvely clanok! 😀

 7. akademik ján hovorí:

  To píše tá hudobná skupina? To sa im chce? Ale zase,je Vás tam dosť. Určite si pri písaní pomáhate. 😉

 8. Nel hovorí:

  No Name, skvelý článok… žeby pikosky nabrali druhý dych

 9. Lele* hovorí:

  Ked je clanok o klipe nemohol tu byt aj link na ten klip … ci ?

 10. Faktológ hovorí:

  Len pre informáciu – album Digital Disortion nikdy nebol vydaný! takže predtým než napíšem „vtipné“ bullshity , overujem si fakty.

 11. Stanka hovorí:

  Waaaa…ta svadba konecna 😀 😀 😀 prazdne stolicka, jedna stetka a jej pra pra pra dedko…moj ty boze 😀

 12. Silvinka hovorí:

  Stanka, no vidíš to… pozval si kamarátov no všetci mu už pomreli a Nicol radšej kámošky nepozvala, aby jej ho neodlákali 🙂

 13. Anonym hovorí:

  link na video by nebol?

Pridať komentár