Staré dobré Sugababes | Pikošky.sk
14 máj, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Staré dobré Sugababes

Zapadajú prachom ako každá girl-band formácia z 90-tych rokov.

Ja som si na nich spomenula a chcela by som vám ukázať ako sa menili členky postupom času.
Pôvodnú trojicu tvorili Mutya Buena, Keisha Buchanan a Siobhan Donaghy. Neskôr sa to začalo kadejako mixovať a pridala sa Heidi Range, Amelle Berrabah a Jade Ewen – tá je pre mňa úplná novinka, ja som túto popovú formáciu prestala sledovať niekde pri songu Red dress. Fotky dievčat sú podľa menovaného poradia. Aby sme ale neostali len pri obzeraní nudných lookov vtedy a teraz… Jedna z týchto umelkýň ma celkom zaujala. Ja som vždy ohromená keď niekto vyzerá hrozne a tvári sa, že to tak má byť. Potom človek rozmýšľa či dotyčná osoba svoju zmenu imidžu oľutovala alebo má tak vysoké sebavedomie, že si myslí že je to ok. Z druhej strany musíme brať do úvahy to, že je to britka. A britské dievčatá majú celkom odvahu. Stačí si vygoogliť „drunk british girls“ a hneď je to jasné. Takže nakoniec sa pokochajte nááádhernou sviežou aj keď síce trochu ovisnutou vizážou Mutye.

 

Mutya Buena

 

Keisha Buchanan

 

Siobhán Donaghy

 

Heidi Range

 

Amelle Berrabah

 

Jade Ewen

 

 

 

 

 

A ich prvá klasika Overload

 

Staršia pikoška: Sugababe vyvrhlo more

 

 1. flegma hovorí:

  co znamena, ak si pamatam povodnu trojicu? 😀 ta ci onak, 90-te roky v hudobnom priemysle boli bombove… skoda, ze sa to uz nevrati (i ked ta blba moda sa furt vracia…)

 2. Luce hovorí:

  Ja som sa v 90-rokoch len narodila, čiže vnímam ich skôr ako skupinu z 00-tých rokov, začala som ich registrovať vďaka Push The Button, Stronger atď. Roky som si myslela, že Heidi bola zakladajúcou členkou, o Siobhan (a Overload) som sa dozvedela až neskôr. Mala som rada verziu s Mutyou i potom s Amelle, proti Jade nemám nič, len je fakt, že v tom období to už s nimi začalo ísť kvalitatívne i ohľadom úspechu dole vodou a odrazu ich nebolo.
  Dodnes ich niekedy počúvam, celkom mi chýbajú. Ako som písala tento koment tak mi hrali ich pesničky v hlave, asi viem, čo idem robiť 😀

 3. lala hovorí:

  rasová diverzita predtým, ako to bolo cool! 😂

 4. Lorelai-Lori hovorí:

  hovorte si co chcete, piesne ako ,,about you know, push the button a ugly, su proste peckove a nesmrtelnē

 5. Ja som ich mala veľmi rada,ich pesničky a hlasy sú rozpoznateľné a stále sa dobre počúvajú..a Stronger je moja srdcovka stále..

 6. lucka pucka hovorí:

  Keisha Buchanan vyzerá dobre.
  minule som pozerala (po tom ich článku tu na pikoškách) klip tuším push the button a ako malej a nevinnej mi neprišiel voobec tak sexistický aký v skutočnosti je. úplne sme sa na to v robote pozerali, že wow, predsa nie som decko,aj ked sa tak správam..

 7. hoouhouuhouu hovorí:

  oni su super, celkovo mam rada 90tky a milenium 🙂

 8. lilusa hovorí:

  Och detstvo moje 🙂 Sugababes mi hrali vždy ked som drtila Sims 2 🙂

Pridať komentár