Zásnuby | Pikošky.sk
20 máj, 2019

Zásnuby

Scarlett Johansson sa bude vydávať.

Dlho sme nemali v Hollywoode žiadne zásnuby, takže sa celkom teším, že nás čaká ďalšia celebritná svadba. Aj keď je pravda, že často tieto manželské zväzky nemajú dlhé trvanie, ale o to zaujímavejšie je to potom z diaľky sledovať, no nie?

Najnovšie sa do manželstva rozhodli vstúpiť Scarlett Johansson a Colin Jost. Pre Skajku to bude už po tretí raz, čo si oblečie svadobné šaty a sľúbi niekomu vernosť v dobrom aj v zlom, pre Colina to bude jeho poprvé. Títo dvaja sú spolu už skoro dva roky a informáciu o ich zásnubách dnes pre Entertainment Weekly potvrdil Skajkin hovorca. Čo myslíte, bude platiť staré známe: „do tretice všetko dobré“, alebo jej nevydrží ani toto manželstvo?

 

Napísal/a dňa 20.5.2019. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, Scarlett Johansson, sexice, štýl-neštýl.

 1. Verculka hovorí:

  Ta je už ako Ross z Priatelov

 2. flegma hovorí:

  davam jej rok nebo dva

 3. prinzesz hovorí:

  nehovorila ona niekedy, ze my ludia nie sme stvoreni nato zit v monogamnom vztahu? a ze ani v manzelstve?

 4. WonderWoman hovorí:

  @princzesz, dobrá pamäť, hovorila 🙂 http://www.pikosky.sk/2017/02/17/monogamia-nie-je-prirodzena/

 5. Peta hovorí:

  Ospravedlnujem sa autorke,ale stále som sklamana,uz pikosky vôbec nie sú co byvali..a ani už nebudu,zbytocne roky čakám… Stareho admina nič neprekona… V článku chyba nejaký súhrn za koho bola vydatá predtým, ako dlho a pod…takymto článkom ako na XY stránkach aj tak musím googlit,ziadna výpovedná hodnota a o humore ani nehovorim

 6. malyslonik hovorí:

  Neviem, či je hlúpy, prepnutý alebo vychcaný, no s istotou viem, že toto nebude mať dlhé trvanie. Táto žena je omylom každého muža.

 7. lucka pucka hovorí:

  ja nerozumiem na čo sa berú (zase), však nech si žijú spolu, ked chcú svadobnú hostinu,tak nech urobia párty, môžu ísť aj na dovolenku (medové týždne). ale načo zase riešia svadbu..a o rok zase rozvod..
  NE-PO-U-ČI-TEĽ-NÝ

 8. Dana hovorí:

  Peta, na pikošky sa už dávno nechodí kvôli článkom, ale kvôli komentárom, tie majú totiž väčšinou vyššiu úroveň a viac humoru ako články

 9. Sis hovorí:

  No, ona je ten typ, ktorý akonáhle sa vydá, začne sa nudiť… Bude z toho ďaľší zaujímavý rozvod a dobrá téma pre pikošky…

 10. red kite hovorí:

  malyslonik tento muž je zase omylom každej ženy

 11. On je tak nesympatický..a Scarlett sa mi zdá čím ďalej hlúpejšia..

 12. Dove hovorí:

  Presne, aj mna napadlo hned, ako sa vyjadrila o monogamii. Tiez nechapem, naco zase svadba. Zbytocne komplikacie pri rozchode. Ale aspon si konecne nechava narast vlasy.

 13. Petlica hovorí:

  Na vlastnej svadbe bude mat zase hlavne ulohu.asi preto,iny dovod nevidim

 14. Llauoykcuf hovorí:

  raz ku*va navzdy ķu*va

 15. Zuzka hovorí:

  Black widow 👍

Pridať komentár