Momentky z Cannes | Pikošky.sk
25 máj, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Momentky z Cannes

Tentokrát dokonca čierno-biele.

Medzinárodný filmový festival v Cannes je veľká spoločenská udalosť, na ktorú sa tešia všetky možné celebrity, dokonca aj tie, ktoré nemajú s filmom nič spoločné. Tento rok sa na promenáde Croisette uskutočnil 72. ročník a prešli sa po nej mnohé známe tváre. Predviedli krásne róby, elegantné obleky a to všetko od 14. mája do dnešnej soboty.

Niektorí sa však len nepredvádzali, ale aj vyhrávali ceny – ako napríklad Antonio Banderas  za najlepšieho herca vo filme Pain and Glory, ktorý natočil skvelý Pedro Almodovar, alebo Emily Beecham za najlepšiu herečku v anglickom filme Little Joe. Viem však, že okrem filmového umenia nás zaujímajú aj naše obľúbené hollywoodske tváre a tieto čierno-biele momentky sa podľa mňa veľmi vydarili. Čo poviete?

 

 

Kendall Jenner

Brooklyn Beckham a Hana Cross

Quentin Tarantino a manželka Daniela Pick

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio

Brad vo svojej obľúbenej čiapke

modelky Petra Nemcova a Toni Garrn

 

Bella Hadid

Eva Longoria

Elle Fanning

Helen Mirren a Andie MacDowell

Winnie Harlow

Elsa Hosk

Alessandra Ambrosio

 1. Endžela hovorí:

  bella skareda a snaziaca sa hrat na modelku za kazdu cenu, a Tarantino nie je najkrajsi ale je neskutocne zlaty a brutalne charizmaticky a pritazlivy chlap

 2. red kite hovorí:

  Bella je tu fakt škaredá, Kendall má chudú nohu ako smrtka Angelina

 3. Pixie23 hovorí:

  Nema Kendal napichanu papulu?? Helen Mirren uzasna! 🙂

 4. Snáď to nepoňali čiernobielo kvôli Winnie?Eva je pekná aj bez retuše,chlapi super,Toni vidím asi 1× smiať sa,no a noha Kendall pôsobí,že má menej tuku ako rameno..viac záberov by nebolo?myslím osobností..

 5. adámek hovorí:

  hlavnou hviezdou bola krásna Margot Robbie, kedže sa všetko točilo okolo filmu kde hrala, len nechápem, prečo si obliekla také super škaredé šato-nohavice či čo to bolo..keby si obliekla nádherné šaty, mohla byť dokonalá, a jej fotku by ste tu mohli hodiť..ináč nechápem, čo na takýchto akciách robia celebrity, ktoré sa o svoju slávu ničím nezaslúžili ? vid špatná konská Bella alebo Kendall

 6. Summer hovorí:

  Prečo sa filmového festivalu účastnia tieto modelečky?!?! Alebo mladý Beckham s priateľkou? Nechápem fakt…

 7. Nejako malo fotiek, a dost nepodstatnych…a este aj ciernobielych 😀 😀

 8. lele hovorí:

  ja by zakazal modelkam chodit na festivaly s ktorymi nemaju nic spolocne.

Pridať komentár