Adam Levine končí v The Voice | Pikošky.sk
26 máj, 2019
Napísal/a | komentáre 4

Adam Levine končí v The Voice

Už viac nebude koučovať.

Po siedmich rokoch a 16. úspešných sériách Adam oficiálne oznámil, že v show The Voice končí a nebude už viac z porotcovského kresla hľadať nové spevácke talenty. Adam bol v The Voice od úplného začiatku, teda od roku 2012 a po jeho boku sa za ten čas vystriedalo niekoľko porotcov. Usher, Shakira, Pharrell Williams, Alicia Keys, Miley Cyrus, Gwen Steffani, CeeLo Green, Jennifer Hudson, Kelly Clarkson, Christina Aguilera, John Legend a ako inak – Blake Shelton, títo všetci s ním sedeli v červených kreslách a stláčali veľký gombík zakaždým, keď počuli nejaký skvelý hlas.

Práve s Blake-om si bol Adam v show od začiatku a  vytvorili si špeciálny vzťah, ktorý z večného vtipného pošťuchovania a urážok prerástol v naozajstné mimo-kamerové priateľstvo. Adam ho vyzdvihol aj vo svojej instagramovej rozlúčke a poďakoval sa za skoro 8 skvelých rokov, ktoré vďaka The Voice zažil. Neviem, ako vám, ale mne tam bude chýbať. Hlavne to jeho doberanie s Blake-om.

 

 

Adam so svojim milovaným Blake-om

O tomto hovorím

 

  1. Mne rozhodne chybat nebude, lebo mi v zivote nechybaju ani tieto trapne akoze spevacke sutaze. Ako clovek kvoli tomuto vobec dokaze zapnut televizor proste nepochopim

  2. red kite hovorí:

    súlasím Dadush aj náš Voice sa dal pozrieť len kvôli Kalimu

  3. Nikipp hovorí:

    Suhlasim takisto, narovinu, kto zo Superstar alebo Voice sa preslavil? Nikto, „15 minut slavy “ a koniec

  4. lopex hovorí:

    Nikkipp – taká Celeste Buckingham, Peter Cmorík, a Ema Drobná..to je asi všetko a ešte Martina Schindlerová

Pridať komentár