Koho nohy? | Pikošky.sk
26 máj, 2019

Koho nohy?

Dlho sme tu nemali hádanku.

A takúto hádanku sme tu hádam nemali ani nikdy. Väčšinou hádame, komu patria cecky, alebo zadok, ale uhádnuť ľudí podľa ich topánok, to už je vyšší level. A ešte dôležitejšie bude určiť, prečo sú dotyční takto obutí.

Nebudem chodiť okolo horúcej kaše, aj tak som presvedčená, že toto sa uhádnuť skrátka nedá. Nohy na titulke patria Irine Shayk a Bradleymu Cooperovi. Háčik je však v tom, že keď ste si teraz povedali: „Čoo, Irina nosí žabky?“, ste vedľa. Tie žabky nosí Bradley a tie turistické topánky, ktoré by som prisahala, že mám rovnaké z Decathlonu, tak tie patria Irine. Respektíve… Myslíte si, že ide o nejaký interný manželský humor, v rámci ktorého si na deň vymenili topánky? Alebo sa Irina vrátila z túry a pripojila sa k Bradleymu a ich dcérke Lei na prechádzku po slnečnom Los Angeles? Nemôžem si pomôcť, ale tieto otázky ma dnes pália a veľmi dúfam, že mi na ne pomôžete nájsť odpovede.

 

 1. malyslonik hovorí:

  Tento pár patrí medzi najčudnejšie páry. Podľa mňa vzťah založený na dohode rovnako ako s Ronaldom. A tá cenzúra dieťaťa vyzerá desivo. Akoby malo rozbitý nos a krv mu stekala k ústam brrrr.

 2. Nana hovorí:

  tak tento chlap sa mi vôbec nepáči.. nechápem čo na ňom videla.. leda že by jej nasľuboval modré z neba.. soráč, ale za mňa čistý asexuál

 3. Tindis hovorí:

  Joj ved on bol taký krásny. A teraz jak ťuťko vyzerá

 4. Spominam si na clanok v style ,,koho nohy? ,, kde bol Steven Tyler 😀 a to su teda ine nohy!! 😀 Su to vobec nohy? 😀

 5. Anonym hovorí:

  …najdem si Coopera a on hned pupek pribrat takto ztatkovatie?

 6. Anonym hovorí:

  Irena ma zle gate.

 7. Dana hovorí:

  tričko, na tom mikinu, dlhé nohavice – a žabky na nohách?

 8. Teris hovorí:

  Suhlasim Nana. Absolutne asexualny pre mna. A tie Irinine topanky. To je ted strasna moda obrovskych sneakers apa rane 90’s. Cim hnusnejsie a vacsie tym lepsie.

 9. Neznášam keď chlap nosí žabky..a ešte k tomu v meste..keď ho ohryzli päty z tých topánok čo mu Irina asi nesie v taške,mal si prezuť niečo normálne..

 10. Elza hovorí:

  Súhlasím!!strasne asexualny chlap 🙈

 11. ozruta hovorí:

  Mňa on nikdy nebavil, ale herecky vie niekedy naozaj prekvapiť.

Pridať komentár