Nedoriešené veci po rozchode | Pikošky.sk
31 máj, 2019
Napísal/a | komentáre 4

Nedoriešené veci po rozchode

Títo dvaja exoti…

Pamätáte si ešte na túto feťácku dvojicu? Rozišli sa len koncom apríla, ale som si istá, že mnohí si už na nich ani nespomenú. Ani sa nie je čo čudovať, niečo tak ohyzdné si človek nechce držať v pamäti.

Každopádne, vzťah Belly Thorne a rappera Mod Sun-a je už minulosťou. Bella sa medzitým cmučkala s novým chlapíkom a Mod Sun? Ten zatiaľ poctivo abstinoval. Tvrdí, že už vyše 17 dní sa nedotkol alkoholu ani drog a že je jedným z tých ľudí, ktorí sa začínajú čoraz viac starať o seba a o svoju budúcnosť. Možno práve preto vyzval Bellu, aby si prišla po posledné veci, ktoré u neho stále má a že ak to neurobí, zavesí ich na Ebay. Nuž… ja neviem, ale nemyslím si, že je legálne predávať na Ebay-i trávu a kokaín. Čo iné by si asi tak u neho mohla Bella nechať? Veď keď ho to láka a nechce byť pri zdroji, nech to spláchne do záchoda a hotovo. Alebo nech to Belle prehodí cez plot, určite si to tam nájde.

 

A taká láska to bola…

Náš abstinent

Napísal/a dňa 31.5.2019. Pridané v Bella Thorne, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Anonym hovorí:

  pri prvych fotkach som chcela povedat, ze ked si u neho odmyslim oblecenie, vlastne cele telo od krku dole, vlasy, tu ohyzdnost v nose, tak nie je taky spatny ale kym som dorolovala, som si to rozmyslela… ohavni su obaja

 2. Al hovorí:

  No klaaasni su 🤪

 3. Anonym hovorí:

  au to boliii

 4. Bejby hovorí:

  17 dni? 😂😂😂

Pridať komentár