Kedy bude svadba? | Pikošky.sk
1 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 5

Kedy bude svadba?

Tá druhá, oficiálna.

Justin Bieber a Hailey Baldwin sa vzali ešte v októbri minulého roku. Spravili to na radnici v New Yorku, len tak, sami dvaja vo všetkej skromnosti. Chystajú však aj druhú svadbu, na ktorú už pozvú celú svoju rodinu a priateľov a bude to normálny cirkevný obrad. Pôvodne to malo byť ešte v marci, ale máme tu jún a svadbu v nedohľadne.

Justin na tom totiž už pár mesiacov nie je psychicky úplne najlepšie. Vôbec sa tým netají a zo všetkých síl sa snaží dať znovu do poriadku. Hailey ako správna manželka stojí verne po jeho boku a podporuje ho, ako sa len dá. Aj preto sa podľa magazínu People rozhodli maximálne sústrediť na jeho psychické zdravie a svadbu budú riešiť až vtedy, keď na to budú úplne pripravení. Ak mám byť úprimná, nevidím dôvod, aby podstupovali túto veľkú ceremóniu. Manželia už sú, správajú sa podľa toho, tak na čo chystať obriu hostinu pre druhých? Ich najbližší sa predsa určite tešia s nimi, že sú svoji a nepotrebujú kvôli tomu všetok ten stres spojený s organizáciou veľkej svadby. Či?

 

 1. Lasse hovorí:

  Súhlas, keď sa dvaja ľúbia, nepotrebujú to urobiť megalomanské. Je to len ich den.

 2. Duffy hovorí:

  Oni su obaja krestania. Preto nechapem preco sa najprv vzali úradne, ked technicky este nie su manželia pred Bohom a spolu teraz ziju vlastne v hriechu. Niekto v ich kostole by, im to mal vysvetlit. Alebo im napisem ja na instagrame.😃

 3. Anonym hovorí:

  duffy nepis im, lebo sa moze justinkovi este viac pohorsit heh

 4. Lasse hovorí:

  Pokiaľ viem, tak Justin sa vyjadril, že sice verí v Boha, nepotrebuje k tomu kresťanstvo hoci chodí do kostola (alebo tak nejak, však tu bol článok). Jeho nemám rada, ale tento názor mi príde sympaticky. Možno preto … A aký hriech? To že predtým položil čo sa pred ním pohlo nebol hriech? Kym to není pred farárom, tak sa to neráta, či čo?

 5. Micka hovorí:

  nie nie nie..nehodia sa mi k sebe-vizuálne..ani trochu…on na mňa pôsobí ako také chudátenko

Pridať komentár