Spice Girls na turné a prvé problémy | Pikošky.sk
4 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Spice Girls na turné a prvé problémy

Minule sme tu čítali pikošky o Geri a Mel B ako si v časoch najväčšej slávy spolu údajne užívali. Asi sa nedopátrame k tomu, či to je pravda, ale keďže sú momentálne na turné, môžu si spolu zašantiť znova.

Pikošku o ich spoločnom šantení nájdete Tu!

Turné bolo ohlásené ešte počas minulého roka a bolo známe aj to, že Victoria sa na ňom nezúčastní. Nikto sa nad tým ani nečuduje, Vicky ma šťastnú rodinu, a skvelo rozbehnutý fashion biznis.
Turné je naplánované na 13 koncertov okolo Spojeného kráľovstva a zakončí sa 15. júna v Londýne. Turné, ale od začiatku sprevádza smola a technické problémy (asi nie úplne rovnaké “technické problémy” ako mala Nicky Minaj v Bratislave, že áno?) .
Spajsky síce spievať vedia, ale fanúšikovia sa sťažujú na nekvalitné ozvučenie. Vyvrcholilo to koncertom v Cardiffe (Wales). Už počas koncertu začali niektorí fanúšikovia odchádzať a iní zas po koncerte zdieľali nasraté tweety o “mokrom mikrofóne” (aké veľavravné haha) “hroznom zvuku” a niektorí žiadali späť svoje peniaze.
K incidentu sa vyjadrila aj Mel B, ktorá sa všetkým ospravedlnila za technické problémy, počas prvého koncertu. Dúfajme, že technické veci sa doriešia a ľudia si užijú svoje idoly z rokov 90-tych. Mimochodom, aj mňa pri pisaní tejto pikošky pochytila nostalgia a idem si pustiť nejaké ich piesne. Ja som vždy bola Baby Spice, a čo vy? Dajte vedieť v komentoch.

 

 

 

 

 

 

Inkriminované video, kde môžte sami posúdiť kvalitu zvuku :

 

Napísal/a dňa 4.6.2019. Pridané v Celebrity, Geri Halliwell, Mel B, Mel C, novinky, Spice Girls, Victoria Beckham.

 1. lucka pucka hovorí:

  ved čo by ste chceli, je to autentické, idete na skupinu,ktorá bola špica v 90tych rokoch, dostanete ozvučenie,ktoré bolo špica v 90 rokoch..žiaľ v týchto časoch nie je dostačujúce ani jedno,ani druhé…

 2. monika hovorí:

  Bola som na koncerte v Manchesteri a mozem povedat ze najlepsi koncert na ktorom som zatial bola ♥️👌🏻

 3. prinzesz hovorí:

  ja som sa teda manii spice girls celkom slusne vyhla… asi to bolo tym, ze v tom case som uz bola dospela a mna prosto neoslovili 😀 a ako vtedy tak aj dnes..

 4. ozruta hovorí:

  No ja som sa nedokázala nikdy so žiadnou stotožniť, takže som nebola žiadna. Ale tá športová mala dobrú pesničku s Adamsom tuším.

 5. Dana hovorí:

  prinzesz, ja takisto, umelo nafúknutá bublina pre násťročné deti

 6. Micka hovorí:

  neviem..mne už toto príde trocha trápne..to čo robili voľakedy sa už pre nich nehodí.

 7. alexalex hovorí:

  Jooj ja som bola malé deco a zbožňovala som Emmu Bunton..takže tiež baby spice

 8. Ninuška hovorí:

  aj mna pochytila nostalgia, mna to chytilo, bola som na zakladke a vždysom bola Mel B 😀

Pridať komentár