Nový párik? | Pikošky.sk
5 jún, 2019

Nový párik?

Či ako?

Spoznávate pána na titulke? V prípade, že nie, nevadí, pripomeniem vám ho. Je to škótsky herec Richard Madden, ktorý si zahral Robba Starka v Game Of Thrones a najnovšie ho môžeme vidieť vo filme Rocketman. Tam hrá teplého Eltonovho manažéra a nevyhol sa ani homosexuálnym scénam.

No a šepká sa, že Richard má možno aj v reálnom živote radšej pánov ako dámy. Dôvodom je jeho stretávanie sa s Brandonom Flynnom – bývalým frajerom speváka Sama Smitha. Na stretnutiach by nebolo nič čudné, keby si tí dvaja nevykračovali bok po boku a asi aj ruka v ruke po ulici. Samozrejme, že médiá sa ho spýtali, či sú s Brandonom viac než len kamoši a jeho odpoveď znela, že svoj osobný život si necháva pre seba a že nikdy nerozpráva o svojich vzťahoch. Takže v preklade – áno, trtkáme. Ja mám však také podozrenie, či to celé nebude len PR na prilákanie divákov do kín na Rocketmana. Nedávno totiž Richard randil s 21 ročnou anglickou herečkou Ellie Bamber a predtým bol 4 roky vo vzťahu s herečkou Jennou Coleman. Čo myslíte, ako je to celé v skutočnosti?

 

 

Robb Stark

S Taronom Egertonom v Rocket Man-ovi

Brandon Flynn

Brandon so Samom Smithom

 1. flegma hovorí:

  je mi jedno, s kym si vymiena tekutiny, ale s tou sedivou vlnkou uplny Maxwell Sheffield 😀

 2. Aknah hovorí:

  Čisté PR. Po brandonovi ani pes neštekne,odkedy nerandi so samom a už sa nerieši 13 reasons why a Richard to má pekne k rocketmanovi. Keď utichne haló okolo filmu, už sa nebudú premávať spolu po ulici

 3. malyslonik hovorí:

  Ale veď na tej fotke sa nedržia za ruky. To je optický klam a náhoda, že má zovretú dlaň. Ruka toho druhého je v pozadí, nie v jeho ruke.

 4. barb hovorí:

  ja že koho mi s tým účesom pripomína a ono je to Mr. Sheffield! 😀 inak tuším v nejakom interview povedal, že trpí poliózou, takže ten sivý pruh by mal byť prirodzený a už si to nefarbí.

 5. Nikooooo hovorí:

  Flegma 😂😂😂😂 kde je ešte slečna Faynová? 😂😂😂

 6. Lagie hovorí:

  Omg on je gay???

 7. Sunny hovorí:

  Či je toto pr neviem ale to, že on rád aj chlapcov nie je novinka. V minulosti ho viackrát videli v gay baroch v londýne.

 8. Martin hovorí:

  Kazdopadne herec s najhorsim prizvukom 🙂 hlavne v seriali Bodyguard, co bol velmi dobry serial.

 9. mimik hovorí:

  ja som nevedela ani to, že henten z 13 reasons je gay…

 10. lub.ka hovorí:

  Pamätám si,že v 13rw ma dostal, chudátko feťacke,ktoré si prežilo svoje ,no.ale.odkedy som zistila,že je gay tak nič z toho 😀 a ten druhý v bodyguard-ovi akože super seriál ale veľmi ma zmiatlo keď namiesto ,,madam“ som počula mum 😀

 11. Deedee hovorí:

  flegmaaaa – Chuva Fajn, ze? Ty si moj clovek 😀

 12. alexalex hovorí:

  Fešáčisko

 13. Lea hovorí:

  FYI, to B v LGBTI neznamená bicykel 🙂
  Neviem či je Richard bisexuál, gay, hetero alebo iné, ale ak randil so ženami a teraz randí s mužom, skôr ako PR mi to príde, že je proste bi. Oboch mám rada ako hercov, Richarda už od jedného staršieho britského seriálu o záchranároch a Brandon je skvelý v 13RW. Ak sú spolu, tak sa k sebe hodia.

 14. MMM hovorí:

  A pretoze je gay, nebude hrat Bonda. Pisali na BG. Teda ak to bolo o nom.

 15. Sjuzka hovorí:

  Neni on prince charming z Popolušky?

 16. poppy hovorí:

  tak je bisexual /ma to v tvari/,a co? a ked sme pri gejoch-co nedate pikosku o mahmoodovi?nahodou som objavila aky uzasny clovek skoncil tento rok druhy na eurovizii…mahmood je teraz moja platonicka laska najvacsia …

 17. Anonym hovorí:

  hiiiii ale Bond by bol dobry 🤔

 18. Duffy hovorí:

  Nahodou Richard ma parádny prízvuk, i ked no škótsky 😃 ten bud miluješ alebo ti je na smiech.
  A poppyyyy!! Dalsia fanynka Eurovízie, je nás malo na Slovensku.

Pridať komentár