Už sú svoji | Pikošky.sk
9 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 5

Už sú svoji

Chris Pratt sa oženil.

Tak toto bolo rýchle. Len pred rokom spolu začali čerstvo rozvedený Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger randiť. O mesiac už ju predstavil svojmu synovi Jackovi, takže bolo jasné, že to nie je len nejaká posteľová známosť. Po piatich mesiacoch už Chris avizoval, že chce Katherine požiadať o ruku a v januári to aj naozaj spravil, a ona povedala áno.  No a včera si to áno povedali vzájomne a stali sa z nich manželia.

Svadba sa konala na ranči San Ysidro v Montecite. Katherine priviedol k oltáru ako inak jej otec Arnold a medzi hosťami nechýbala jej mama Maria Shriver, súrodenci Patrick, Christina a Christopher a pozvanie prijala aj Chrisova bývalá žena  Anna Faris. Tá sa síce neobliekla úplne vhodne, ale možno to len skresľujú tie otrasné nekvalitné fotky, ktoré nám Ignác zaslal. Zase raz začal piť už o jedenástej doobeda, tak to tak aj vyzerá. Budeme musieť našu redakciu doplniť nielen o nové skvelé autorky, ale aj o schopného a hlavne abstinujúceho fotografa. Ak by ste o nejakom vedeli, určite nám dajte echo.

 

Anna v (dúfam, že nie) šatách s leopardím vzorom a malý Jack

 1. Angy hovorí:

  Podľa BlindGossip je Katherine tehotná, nejaký zdroj uviedol, že ich spolu s Chrisom videli mimo ordinačných hodín na ultrazvuku a odnášali si obrázky, vyšli zadným východom.
  Anna Faris je etalón nevkusu.

 2. Antientam hovorí:

  Ak niekto sledujete The 100 (u nás vysielali ako Prvých sto), tak toto bolo ešte rýchlejšie, po pár mesiacoch mesiacoch a z ťažkej friend zone:

  https://www.vanityfair.com/hollywood/2019/06/eliza-taylor-bob-morley-the-100-married

 3. Ni hovorí:

  To musi byt skvele byt na svadbe svojho byvaleho muza. Tam sa ukaze skutocny herecky talent…

 4. gertrudo hovorí:

  Antientam kde tam pisu ze to bolo rychle?
  6 rokov spolu tajne chodili, to mi neprijde rychlo.

 5. Antientam hovorí:

  Gertrudo kde si na take nieco prisla?O tom som v zivote nepocul ani necital,ani na soc.sietach.Este v decembri mali povodnych partnerov a Eliza stravila Vianoce v Spanielsku u frajera.Neverim ze by Eliza nieco take urobila.

Pridať komentár