Je koniec | Pikošky.sk
10 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Je koniec

Rok po svadbe.

Ach jaj, a taká láska to bola… Shanina Shaik a DJ Ruckus sa vzali po trojročných zásnubách v apríli minulého roku. Bola to krásna svadba dvoch krásnych ľudí, na krásnom súkromnom ostrove Lennyho Kravitza. Ale ukázalo sa, že ani krása, ani priateľstvo s Lennym Kravitzom vám nezaručia večnú lásku. A že sľuby sa sľubujú a manželia sa rozvádzajú.

Samozrejme, že klávesové skratky ctrl c a ctrl v fungujú vo veľkom a hovorca tejto kedysi zaľúbenej dvojice v sobotu oficiálne vyhlásil, že Shanina s Gregom Andrewsom (to je jeho skutočné meno) idú od seba. „Po dôkladnom uvážení a rozhodovaní sa Shanina Shaik a Greg ‚DJ Ruckus‘ Andrews rozhodli pre odlúčenie. Idú ďalej s obrovskou úctou a láskou jeden k druhému a prosia o rešpekt počas nasledujúceho obdobia.“ Tak určite. Keď sa tak veľmi vzájomne rešpektujú a ľubia, prečo nezabojovali o svoje manželstvo? Škoda ich, mohli mať nádherné deti, keď už nič iné.

 

 

Svatební…

 1. Jours hovorí:

  och no skoda, v ich detoch by sa spojili vsetky rasy

 2. Jours hovorí:

  ahatak beriem spat, ona na mna posobi trochu azijsky a zistujem ze nie je no nic

 3. Titi hovorí:

  vôbec neviem o koho ide, ale on na mňa pôsobí priteplene

 4. cissy hovorí:

  Tuším by sme mali viac žasnúť nad tými, čo spolu stále sú, ako nad rozvodmi

 5. poppy hovorí:

  co oni vlastne pred tym oltarom ci sobasiacim slubuju??…ja dlho hovorim,ze to vyzera akoby iba chceli mat nejaku specialnu party…

 6. Bejby hovorí:

  Jaj, tak ony nie su sestry? Ale podobaju sa.

Pridať komentár