Justin Bieber vyzval Toma Cruisa na súboj | Pikošky.sk
11 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Justin Bieber vyzval Toma Cruisa na súboj

Wtf?

Tak Justin sa už zrejme načisto zbláznil. Namiesto toho, aby si dával svoje psychické zdravie do poriadku, nech sa môžu s Hailey znovu zobrať, tak vymýšľa pičo chujoviny a vypisuje po internetoch kraviny. Ako napríklad tú najnovšiu, keď vyzval Toma Cruisa na súboj na UFC.

Keď som si to prečítala, zmohla som sa len na „wtf?“ Čo iné sa dá povedať na niečo také? Justin má 25 rokov, depresie a tuším v rámci tréningov niekedy boxoval. Tom má 56, za sebou množstvo kaskadérskych a bojových scén z filmov Minority Report, a ja absolútne nevidím dôvod, aby spolu títo dvaja liezli do klietky. Iste, Tom by si zaslúžil po papuli za tie svoje scientologické nezmysly a hlavne za to, že sa kvôli nim vykašľal na Suri, ale od Justina? Tento narušený holobriadok v nedeľu na svoj Twitter napísal: „Chcem vyzvať Toma Cruisa na súboj v oktagone. Tom, ak neprijmeš túto výzvu, tak máš strach a nikdy sa ho nezbavíš.“ Opätovne sa mi natíska otázka: Wtf?? Akoby to nestačilo, na túto twitterovskú frašku reagoval aj Connor McGregor a ponúkol sa, že ak je Tom dostatočným mužom na to, aby túto výzvu prijal, tento zápas zasponzoruje. Dokonca sa spýtal, či má Tom dostatočné gule na to, aby bojoval tak, ako bojuje vo filmoch. Neviem ako vy, ale ja som fakt zvedavá, či a ako na toto Tom zareaguje. Na jeho mieste by som asi ignorovala tento postpubertálny výkrik do tmy a ďalej sa venovala svojej fanatickej cirkvi. Ale na druhej strane by som si asi aj pozrela, ako dá Justinovi na pič hubu.

 

Napísal/a dňa 11.6.2019. Pridané v Celebrity, Justin Bieber, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl, Tom Cruise.

 1. Angy hovorí:

  Už keď som v texte zbadala meno Connor McGregor, na chvíľu som dúfala, že Justinovi odkáže, že či by sa nešiel radšej byť s niekým bližším jeho veku (ergo s ním). Možno je to dôkaz, ako veľmi Toma „milujú“ všetci v showbiznise.

 2. Duffy hovorí:

  Ja len ze: Minority report bol solo film, asi si myslela seriu filmov mission impossible.

 3. michalka hovorí:

  tela vytrete. ale nahadzal by mu na tu sprostu hlavu kludne aj tento dedo. jedine, ze by nezvladol tenisky na platforme..

 4. rony hovorí:

  Pokial Tom Cruise neklamal, tak v jednom filme pri preskakovani z budovy na budovu si zlomil clenok a scenu napriek tomu dotocil a bola vo filme.

  Tym myslim, ze ma vcelku navrch a to dievca by zlomil ako slamku.

  Tejto situacii sa hovori attention whore.

 5. Anonym hovorí:

  Rony, neklamal, stalo sa to pri natacani, takze je z toho aj video a kedze by zlomeny clenok sposobil omeskanie v natacani, tak napriek zlomenine scenu dokoncil, tzn. vyliezol na budovu a dobehol za kamery. Tohto cloveka ja nemusim, ale za toto klobuk dole (aj ked taketo ohrozenie vlastneho zdravia je tiez na hlavu)

 6. Cicamica hovorí:

  Mliecniak zacina mat maniakalne stavy…v tom sa zacina na Toma podobat.

 7. Gertrudo hovorí:

  Toma nemusim ale mohol by toto prijat a nalozit tejto babenke.
  https://m.youtube.com/watch?v=kV4f7gnyX3c
  Top sceny co cruise natacal bez kaskadera.

 8. Livia hovorí:

  Páni, to chce gule vyzvať takmer 3x staršieho chlapa na súboj. A vie Justinka, že do ringu by musel ísť bez ochranky?

Pridať komentár