Belle Thorne smrdí z pusy | Pikošky.sk
13 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Belle Thorne smrdí z pusy

Použi zubnú pastu, Bella!

Bella Thorne urobí všetko preto, aby sa o nej písalo. Náplňou jej každodennej práce je zbaviť sa nálepky disneyovskej hviezdičky a urobiť zo seba magora. Celkom sa jej to darí. Pre malý kúsok slávy neváha ponížiť samú seba, ukázať cecky či randiť s čudákmi. Boj o záujem médií je neúprosný. My sme veľkí altruisti a tak milej Belle darujeme kúsok priestoru aj u nás, na pikoškách.

Bella má nového frajera, talianskeho speváka Benjamina Mascola. Chodia spolu už asi dva mesiace. V utorok Bella na svojom Instagrame zverejnila ich spoločnú selfie. Bella na nej oblizuje Benjaminovi krk a on sa tvári, že je nad vecou. Podľa komentára od samotnej Belly asi až tak v pohode nebol.

„Neznáša môj dych!“ napísala.

Vzápätí dostala množstvo znechutených reakcií od svojich fanúšikov a tak text zmazala. Namiesto toho napísala úplne nudný komentár o tom, že váhy a blíženci sú jej obľúbené znamenia.

Milá Bella, ak nechceš, aby ti smrdelo z pusy, skús si každý deň umývať zuby. Vyskúšaj aj ústnu vodu a medzizubnú kefku. Takisto sa vyhni cibuľke, cesnaku, rybám a plesnivým syrom. A skús toľko nechľastať a nehuliť.

Inak, Bella má aj nový biznis plán, ktorý sa spája práve s jej milovanou trávou. Rozhodla sa založiť si vlastnú firmu na výrobu marihuany. Aktuálne vymýšľa názvy pre jednotlivé druhy. Jeden z nich by sa mal volať Topanga.

 

 

 

 

Zdroje: theblast.comdailymail.co.uk

 

Napísal/a dňa 13.6.2019. Pridané v Bella Thorne, Celebrity, Kto s kým.

 1. Lorelai-Lori hovorí:

  toto je tak neskutočne škaredá žena, je jedno či je upravená či nie, šedá myš..absolutne odporná nezaujímavá…a samozrejme závidím

 2. Polly hovorí:

  Naozaj nikdy nepochopím, ako môže jedna žena ponižovať samu seba….čudná doba toto.

 3. Towermoment hovorí:

  Ja som citala ze z pussy 🤔…mnohe by vysvetlovalo 😏

 4. Lela hovorí:

  Mozno je nechutna a sprava sa divne ale do tvare je pekna, aj postavu ma sexy a mozno taku sexy Lorelai-Lori nema, ale ona sa mozno nesprava cudne, takze si ju chlapi vazia za jej cudnost 🙂

 5. A ja neznášam typy,ktoré sa tvária ako tento“spevák“a ešte sa sami odfotia😝
  K Belle sa ani nevyjadrujem.

 6. red kite hovorí:

  pekná žena, škoda že je mimo

 7. Anonym hovorí:

  nemyslela to tak ze neznasa jej dych, ze ked mu dycha do ucha alebo na krk?

 8. yax hovorí:

  strasne nechutna zena.. neznasam take ultra natur mampicistky.. antisexualne

Pridať komentár