Chcete level up pri vymýšľaní tématiky na narodeninovú oslavu? | Pikošky.sk
15 jún, 2019
Napísal/a | komentáre 4

Chcete level up pri vymýšľaní tématiky na narodeninovú oslavu?

Čo tak znásilňované a utlačované služobníčky z Gileádu?

Minulú sobotu sa totiž v Hollywoode konala narodeninová párty novej BFF Kylie Jenner. Slečna s krkolomným priezviskom – Anastasia Karanikolaou – užíva momentálnu pozornosť (ktovie na ako dlho) a usporiadala si narodeninovú párty pre najbližších priateľov v téme oceňovaného seriálu Príbeh služobníčky.

Po predošlej Kylienej najke Jordyn Woods už ani pes neštekne, tak o rebríček vyššie postúpila dlhoročná kamarátka sestier Jennerových. Iste si pamätáte rádoby škandál o tom, ako Khloe podviedol “milovaný” Tristan s Jordyn. Titul BFF Kylie Jennerovej zrejme v krajine za veľkou mlákou znamená strááášne veľa, tak si ho zaslúžila “Stassi”.

Oslavy sa zúčastnila aj Sofia Richie, ktorá je na prekvapenie mnohých stále so Scottom. Táto rodina posunula vzťahy svojej rodiny mimo naše chápanie už naozaj dávno.

Kylie tvrdí, že Príbeh služobníčky je jej najobľúbenejším seriálom vôbec. No verte či nie, zrejme zabudla, že služobníčky nemajú na sebe tony makeupu či dokonalú manikúru. A to radšej pomlčím o duck face.

 

 

 

Sofia Richie

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Napísal/a dňa 15.6.2019. Pridané v Celebrity, Kylie Jenner, novinky, OMG!, Sofia Richie.

  1. Doteraz som bola v tom,že témy na oslavy sa vyberajú podľa toho,že chceme ten námet zažiť,byť ako tá postava..

  2. Meno hovorí:

    He to take divne dat si takú tému. Celkom ťažkú. A spraviť z toho frasku.. Ale zasa účel to splnilo, písať sa o nich bude.

  3. poppy hovorí:

    pri tej pasovej vyrobe ma clovek obcas problem rozoznat model-napr ja som si na prvy sup myslela,ze tamto je khloe a vy ze sofia…nemali by sa radsej cislovat? …este dobre,ze je cernobyl pre nich narocny serial-viem si predstavit co by z toho spravili,aku party…aj ked-bez omietky a umelych nastavcov vyzeraju kk damy ako po oziareni 😛 ….tie zmutovane zadky by mali byt na vystraznych nalepkach na letiskach pri prichode do juu-es…

  4. Sis hovorí:

    Tá jej prezývka mi príde vtipná… „Stasi“ bola totiž východonemecká tajná služba, kto ešte pamätáte bývalý režim… Ale o tom ona prd vie, takže je to jedno…

Pridať komentár