Rozchod | Pikošky.sk
15 jún, 2019
Napísal/a | komentáre 2

Rozchod

Dakota Johnson a Chris Martin sa rozišli.

Hm, je tu ešte niekto okrem mňa, koho to ani na sekundu neprekvapilo? Nie, že by som ich vzťahu neverila, ale už vieme, ako tieto celebritné vzťahy vyzerajú. Najprv veľká láska ako hrom a potom bum – neprekonateľné rozdiely. Ale priateľmi samozrejme zostanú navždy, lebo priateľstvu ani neprekonateľné rozdiely nebránia.

Lilinka sa teraz určite spokojne usmieva, lebo ešte v septembri minulého roka predpovedala, že spoločné tetovanie nekonečnej lásky, ktoré si dali Chris a Dakota vytetovať, si budú onedlho odstraňovať laserom. Alebo si ho možno aj nechajú, ktovie. Tak či tak, ich láska nekonečná nebola. Blízky zdroj prezradil magazínu The Sun, že aj keď už hovorili o zásnubách, Chris povedal, že sa rozhodli ísť každý svojou cestou a to všetkých poriadne prekvapilo. Vraj spolu totiž boli veľmi šťastní a preto ich kamoši veľmi nechápu, čo sa vlastne stalo. Nuž, neboli spolu ani dva roky, ktovie, čo bolo dôvodom rozchodu. Snáď Chrisovi nevadilo, že si Dakota rozumela s jeho bývalou Gwyneth Paltrow, ako môžete vidieť na fotkách v galérii.

 

  1. poppy hovorí:

    no mna to prekvapilo…kto inicioval rozchod?v kazdom pripade je divne,ked sa dakota a gwyn oblapavaju…poziciavali si aj ruz alebo helfli s tamponom na wc?

  2. Petlica hovorí:

    Ze vraj chcel mat deti,Dakota asi radsej tocit dalsie odtiene sedej,alebo si aspon uzivat zivot inak.Este ma cas a on si moze narazit nejaku inu buchtu,co sa na to rada da nahovorit.Ani neviem,preco sa rozisli z Gwyneth?

Pridať komentár