Chystá sa film o Boy Georgovi | Pikošky.sk
18 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 15

Chystá sa film o Boy Georgovi

Bude ho hrať Sophie Turner?

Na prvý pohľad je to absurdné. Jedna z najkrajších herečiek svojej generácie by mala hrať Boy Georga, androgýnneho bacuľatého speváka minulého tisícročia? Si niekto robí riadnu prču, nie? Potom som si však pozrela pozorne ich fotky a bolo to tam! Tí dvaja sa na seba fakt podobajú. A s použitím zástupu maskérov a filmovej mágie budú na nerozoznanie.

Zatiaľ sa príliš netešme, film sa síce chystá, ale nič nie je podpísané. Boy George sa vo svojom rozhovore pre Vogue vyjadril, že by si želal, aby ho v jeho biografii stvárnila Sophie Turner. Áno, Sophie Turner, alias Sansa, alias manželka Joa Jonasa, alias Jean Grey. Údajne si vyberal z viacerých mien, ale Turner by bola pre neho najzaujímavejšou voľbou.

„Ľudia hovoria, že ma nemôže hrať ona, pretože je žena. Lenže viete, keď som mal 17, bol by som šťastný, keby som bol ňou.“

Zdá sa, že po mega úspešnom Bohemian Rhapsody a prijateľnom Rocketmanovi sa roztrhne vrece s biografiami rôznych spevákov, najmä tých, ktorých sexuálna orientácia nie je celkom košér. Boy George môže byť veľmi zaujímavým objektom, nielen kvôli homosexualite, ale aj kvôli hroznému detstvu a drogovej závislosti. Šľapal na heroíne a je vlastne celkom zázrak, že ešte žije a môže rozhodovať, kto ho stvárni v jeho autobiografii. Momentálne vyznáva zdravý životný štýl, je prísny raw vegán. S jeho sexualitou je to inak celkom zaujímavé, v pamätnom rozhovore z roku 1985 sa vyjadril, že uprednostňuje šálku čaju pred sexom.

Sophie Turner pravdepodobne tuší, že táto rola by z nej mohla urobiť skutočne uznávanú herečku. Momentálne je len ďalšou peknou tváričkou, ktorá vydrží objavovať sa v áčkových filmoch tak do tridsiatky a potom ju vystriedajú mladšie a chrumkavejšie. Ak by sa jej však podarilo uchmatnúť si takúto charakternú rolu a získať za ňu aspoň nomináciu na Oscara, bola by to hneď iná pesnička. Ja mám Sophie rada, v posledných sériách Game of Thrones som patrila do tímu Sansa, ale o jej hereckých kvalitách stále nie som presvedčená. Vo filme o Boy Georgeovi by mohla skutočne zažiariť… alebo škaredo naraziť. Inak, jej reakcia na Boy Georgeovu ponuku bola nadšená, na svoj Twitter napísala, že s ňou môžu rátať. Ja fakt dúfam, že toto klapne a klapka padne.

 

 

 

 

 

 

Doterajší vrchol herectva Sophie Turner.

Zdroje: vogue.co.ukjustjared.com

Napísal/a dňa 18.6.2019. Pridané v Film, Filmoška, FILMY, novinky, OMG!, Sophie Turner.

 1. flegma hovorí:

  no ale fakt, ta podoba tam je, hlavne frnaky maju rovnake 😀
  inac mna by potesil film aj o George-ovi Michaelovi, svojou orientaciou temu splna

 2. Duffy hovorí:

  Pamatate si škandál s nim, ked priputal prostituta k stene? Lebo si myslel, ze mu liezol do počítača.. SNL to skvelo sparodovalo.

  https://youtu.be/Xv6piyUTe50

 3. Vočko hovorí:

  jeden film uz o ňom je, ale aj tento si pozriem

 4. malyslonik hovorí:

  Aj ja chcem Georgea Michaela. Film o ňom by mohol byť fakt že skvelý.

 5. Určite nech vyberú Sophiu..veď aj Boba Dylana stvárnila Cate Blanchett..
  Ináč Boy George je ale riadne asexuálny typ..

 6. ozruta hovorí:

  Ja som túto dievku videla len v X-Men: Apokalypse, ale tam bola slabúčka ako čaj. Rada ale zmením názor, myslím, že je to pre ňu riadna výzva.

 7. Titi hovorí:

  wow, veď ona vyzerá ako jeho dcéra :-o, dúfam, že sa niekedy dočkám aj filmu o Georgovi Michaelovi 🙁

 8. Dana hovorí:

  rozmýšľam, koľko rokov majú tie, čo by privítali film o Georgeovi Michaelovi

  ja mám po 40-ke 🙂 a pridávam sa k tímu

 9. Dove hovorí:

  @Dana, ja mam 34 a tiez by som prijala film o Georgeovi a o Princeovi!!! 😍👌

 10. Titi hovorí:

  @Dana – ja mám 32 😀 a Georga zbožňujem od detstva, vlastne od vtedy čo vznikla skupina Wham!, ktorá bola založená ešte predtým, než som sa narodila 😀

 11. N hovorí:

  Ja sa pridavam k babam co by privitali film o Jurkovi Miskovi

 12. malyslonik hovorí:

  Dana, ja som tým pádom o viac ako dekádu od teba mladšia. A George je moja srdcovka už od detstva. Tak snáď sa raz všetky stretneme v kine 🙂

 13. Antientam hovorí:

  Bez urážky, ale ona nepatrí k najkrajším herečkám svojej generácie. Ale k najkrajším Angličankám áno, tam by mohla byť miss. Co sa týka jej herectva, je to velká slabota, ale ťaží z toho že od detstva hrala 8 rokov v GOT.

 14. Sis hovorí:

  A prečo nie? Určitá podoba tam je, veď aj Cate Blanchett hrala Johnnyho Casha… A kedysi bolo normálne, že muži hrali ženské úlohy… Nebuďme zbytočne prudérni, ide o film, ak to dokáže dobre zahrať, maskéri urobia zvyšok…

 15. Micka hovorí:

  ja že je to jeho dcéra..

Pridať komentár