Zásnubná párty Jennifer Lawrence a nadchádzajúca svadba | Pikošky.sk
18 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 7

Zásnubná párty Jennifer Lawrence a nadchádzajúca svadba

Vrátane obligatórneho ospevovania budúceho manžela.

Chvalabohu, časy, keď Jen vyskakovala z každej chladničky, poštovej schránky a záchodovej misy sú preč. Hollywood sa konečne prestal opájať fascinujúcimi vlastnosťami ako drzosť, neschopnosť dokončiť vetu bez toho, aby niekoho urazila alebo vyjsť po schodoch bez zrúbania sa, a tak môžem zodpovedne povedať, že som o nej nejaký ten piatok nepočula.

A ona toho, beťárica, postíhala zatiaľ dosť. Nie len, že už nechodí s režisérom Darrenom Aronofskym, ale dokonca sa ide vydávať za iného. Až taká šokantná novinka to nie je, keďže to jej hovorkyňa potvrdila už vo februári tohto roku – krátka správa o zásnubách obletela svet a krvný tlak mi obzvlášť nezdvihla. Pred pár dňami na premiére jej nového filmu X-men: Dark Phoenix však porozprávala o svojom nastávajúcom, ktorým je riaditeľ galérie súčasného umenia Gladstone 64 v New Yorku, Cooke Maroney.

„No, je to proste najlepší človek, akého som kedy stretla vo svojom živote. Rozhodne som nebola v stave, akože, som pripravená sa vydávať,“ povedala v podcaste s názvom „Do naha s Catt Sandler“. „Len som stretla Cooke(a) a chcela som sa zaňho vydať. Chceli sme si zobrať jeden druhého, zaviazať sa kompletne. Je to môj najlepší kamarát. Chcem si ho legálne pripútať naveky. A našťastie na ten účel existujú papiere. Nájdete svoju najobľúbenejšiu osobu na planéte a potom ste ako: Nesmieš odísť.“

Prípravy na svadbu sú v plnom prúde, vyzerá to teda, že to bude čoskoro.

„Akože som uvidela šaty, čo sa mi páčili a povedala som: Oh, to sú moje šaty. A uvidela som priestory a bola som akože: Super, máme priestory.“

Krásna slovná zásoba, len čo je pravda. Nastávajúcemu to ale zjavne nevadí. Navyše je úspešný, mňamózny a dobrý človek k tomu – fakt, kde takých rozdávajú? Dajte, légia mojich slobodných kamošiek čaká, tu je každá rada dobrá. Len nehovorte, že treba ísť loviť až do New Yorku – trochu veľké náklady pre slovenské devy. A Jen nech si užíva svadobné prípravy a romantické chvenie v hrudi, ja jej to prajem. Niekto jej do svadby snáď vysvetlí, že papiere nie sú zárukou spútania dvoch ľudí na večno-večné veky. Chvalabohu.

 

Zásnubná oslava tento víkend v New Yorku

 

Taký menší zásnubný šutrík, údajne 4 až 5 karátový, v hodnote 60 až 100 tisíc dolárov.

 

Tu je môj miláčik, volá sa Koláčik.
Bez srandy, ako by ste vyslovili Cooke? Mne to stále uteká do „kúki“.

 

 

 

Jenniferini muži v priebehu rokov, a.k.a keď nemáte vyhranený typ. Začnime niečím zrelým, napríklad Darrenom Aronofskym.

 

Pokračujme Chrisom Martinom

 

A kolegom z X-men: First Class, Nicholasom Houltom, čo je prvý muž, s ktorým Jen registrujem

 

Zdroje: townandcountrymag.com, inquisitr.com, harpersbazaar.com, eonline.com

 

Napísal/a dňa 18.6.2019. Pridané v Jennifer Lawrence, Kto s kým, rozhovory.

 1. Angy hovorí:

  Ona je tak trochu ťapa, že? Čo na srdci, to na jazyku, pobláznená, impulzívna, srdečná a trochu nahlúpla (čo o sebe sama hovorí).
  Ale tento mi príde, že sa k nej hodí, po vizuálnej stránke.

 2. Anna hovorí:

  Ja ju mám veľmi rada, na nič sa nehrá a je prirodzená…najmä v porovnaní s ďalšími herečkami…on je mňamózny, skvele si vybrala:) a spolu sú strašne zlatí…držím päste, aby im to vyšlo

 3. Majo hovorí:

  Ona je moja ťapa,teda vlastne už nieje . 🙂

 4. Dana hovorí:

  on je sympoš, ale koľko spolu dočerta chodili, keď sa už idú brať? mne to nepripadá na dlhú známosť

  myslím si, že toto bude ten prípad – rýchla svadba, rýchly rozvod

 5. Kate hovorí:

  Tak mi to príde, že autorka článku je buď žiarlivá alebo zaujatá. Myslim, že to prvé. Mladá, krásna, úspešná, … Tak prečo nepopísať hlúposti. Myslim, že zásnuby sa dajú opísať aj slušnejším spôsobom.

 6. Antientam hovorí:

  Je pojašená a bláznivá, ale asi najvtipnejšia herečka v Holom úde. Stačí si pozrieť jej videá u G.Nortona alebo aj amerických talk show ako je J.Fallon. Zaujímavé ked bola mladá tak hovorila že sa nemôže dočkať až bude vydatá, ked bola staršia hovorila že už nechce mať rodinu a že vie že by to tak byť namelo a desí ju to. Inak, ona už nemá ukázať čo, videli sme úplne všetko, vrátane jej Nickom poriadne postriekanej tváre.

 7. matussiikk hovorí:

  Podľa mňa super článok, som sa pobavila

Pridať komentár