Narodeninový romantik na dnes | Pikošky.sk
19 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 10

Narodeninový romantik na dnes

Nezabudnuteľnou časťou môjho dospievania boli tie sladké romantické častokrát historické romány plné lásky s kúskom erotiky v podobe pár strán… a toto je Aidan. Je tiež romantický hrdina. Z historického seriálu. S tým zmyselným kukuč pohľadom, ktorý roztápa srdcia.

Dobre, trošku preháňam, nechala som sa uniesť. Takto ja vnímam tohto herca, ktorý dnes oslavuje narodeniny. Konkrétne, 36 rokov. Aidan Turner je rodeným Írom. Narodil sa v Clondalkine a vyrastal v Dubline. Aj keď ho to vždy ťahalo k filmu a televízii, jeho otec chcel aby kráčal v jeho šľapajách. Chvíľu sa teda snažil priučiť elektrikárčine, ale nakoniec to vzdal.

Po niekoľkých úlohách v divadle, prišiel prvý debut na televíznej obrazovke. A rola to bola naozaj maličká. Písal sa rok 2007 a išlo o vtedajší hit Tudorovci. Potom prišli ďalšie menšie roly a dokonca chvíľu zakotvil v seriáli Being Human (Cena za ľudskosť) ako jeden z troch hlavných postáv. Poriadna príležitosť prišla až v roku 2012 a to vďaka slávnemu Peterovi Jacksonovi. Ten ho obsadil ako jedného z trpaslíkov do veľkolepej trilógie Hobbit z pera neskutočného J. R. R. Tolkiena. Úspech bol obrovský. Vďaka role trpaslíka Kiliho získal nielen slávu, ale aj najlepšieho priateľa v podobe svojho filmového brata Filiho aka Dean O’Gorman. Osud Kiliho je smutný, ale ak ste nevideli Hobbita tak šup šup. Je to iba necelých osem hodín. Ale stojí za to!!! Tolkien bol Pán!

No poďme späť k Aidanovi. V roku 2015 sa predstavuje v novom spracovaní romantickej historickej knižnej série Poldark. Príbeh mladého Rossa, ktorý sa po dlhej vojne vracia domov a zisťuje, že stratil všetko. Jeho otec je mŕtvy, majetok sa topí v dlhoch a jeho láska Elizabeth je zasnúbená s jeho bratrancom. Krásny romantický príbeh Winstona Grahama zasadený do 18. storočia. Plný romantiky, intríg či zrád. Ako zarytý fanúšik odporúčam! Nebojte sa, o veľa mozgových buniek neprídete. Toto nie je telenovela.

Skôr ako sa pustíte do obrázkov, ešte pár informácií pre dokreslenie obrazu. Aidan je skvelý tanečník. Hoci neznáša posilku, chodí do nej kvôli svojej práci a to sa mu jednoznačne vypláca (viď. foto nižšie). Momentálne chodí s herečkou a kolegyňou z čudne znejúceho filmu Muž, ktorý zabil Hitlera a potom aj Yettiho. Bojím sa že to bude prudko inteligentný film. Slečna sa volá Caitlin Fitzgerald a je známa hlavne kvôli seriálu Master of Sex.

Tak a teraz sa chvíľu kochajte týmto kučeravým čiernovlasým Írom a v duchu mu zaprajte všetko najlepšie.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: csfd.cz, imdb.com, goodhousekeeping.com (womanandhome.com, independent.ie, visiontv.ca, dailymail.co.uk, theaustralian.com.au)

 

Napísal/a dňa 19.6.2019. Pridané v Aidan Turner, Celebrity, Dean O'Gorman, novinky, sexice a sexoši.

 1. flegma hovorí:

  ooo, ale ze aka mnamka 😀
  nepoznam, idem googlit viac obrazkov…

 2. Teris hovorí:

  Ano, na tych prvych dvoch fotkach na zozratie. Cakala som, kedy aj tento pre mna neuveritelne charizmaticky sexos dorazi na Pikosky 😊 A pozrite si aj And Then There Were None- Desat malych cernoskov. Tam je tiez super.

 3. Dana hovorí:

  Teris – presne odtiaľ ho poznám aj ja

  pekný chlap

 4. Brhlík hovorí:

  Fuuuu dpč 😀 keď kukám na tú fotku v uteráku – že stačí zmena strihu vlasov a toto??? 😀

 5. Linda hovorí:

  V Hobitovi mal peknu ulohu,ale netusila som,ze je az tak sexi,predsa len tie chlpate paprce na malom tele spravia svoje…

 6. Antientam hovorí:

  Kapitán Ross Poldark a jeho Demelza?

 7. Sis hovorí:

  No asi budem jediná, ale môže mať akýkoľvek sixpack, radšej si dám čokoládu…

 8. 1x ho vidím..ale mohol by vykrádať banky..

 9. Ellie hovorí:

  Ci pana … teší ma Aidan 😀 ja som ho teda videla len v Hobitovi a normálne je o moc sympatickejší

 10. Micka hovorí:

  zaujal:-) hlavne tá prvá foto

Pridať komentár