Kim na troch titulkách | Pikošky.sk
21 jún, 2019

Kim na troch titulkách

A na rodinnej dovolenke.

Nemôžem si pomôcť, ale ani trošku nerozumiem tomu, prečo sa módna Biblia s názvom Vogue opäť rozhodla poskytnúť miesto na titulke Kim Kardashian. A dokonca nie jednu, ale rovno tri titulky japonského augustového vydania. Podľa mňa im za to Kim platí a určite nie málo.

Napriek tomu jej samozrejme stále zostalo dosť peniažkov na to, aby sa spolu so svojou rodinou vybrala na dovolenku na Costa Ricu. Evidentne má aj peniaze na permanentku do posilky (robím si srandu, veď ona má určite posilku aj s osobným trénerom doma), lebo je v skvelej forme a musím sa jej nechať, že má momentálne parádne vymakanú postavu. Našťastie ju Ignác nezaberal zozadu, tam už by to také vymakané ani esteticky pekné nebolo.

 

 1. Dani hovorí:

  Ja osobne tam vymakanu postavu nevidím, ak by mala svaly na rukách tak by ich bolo vidno pri dvíhani North, brucho má odsate a na nohách vidno nejaký ten sval.

 2. malyslonik hovorí:

  Vymakaná postava? Skôr odsaté brucho, ktoré ak by nemala odsaté, ale tukové, bola by tlstá. Brucho robí veľa a Kimika to dobre vie. A tak sa dá vycicať a je to. Inak podľa mňa vyzerala už aj lepšie. Nemyslím postavou, ale do tváre. Akosi tu vyzerá staršie ako na svojich vlastných fotkách.

 3. Meno hovorí:

  Peniaze? Podľa mňa ich mina len na nákup nehnuteľnosti a áut. Zvyšné veci ma zadarmo keď tagne hotel / chartrovu spoločnosť co s nou leti, restiku, oblečenie jej chodí domov po vreciach. Táto nemina na nič co stoji niekoľko tisíc $$$.

 4. ... hovorí:

  boze kto pise tieto clanky, take dristy, kedysi boli pikosky celkom aj k veci a zaroven vtipne, no teraz mam pocit ze citam clanky 15 rocneho decka..

 5. Anonym hovorí:

  Na titulku sfotili koho? Lebo ksich je nejaky cudzi

 6. Bambulka hovorí:

  akoze take nevkusne titulky vogue som uz dlho nevidela 😀

 7. flegma hovorí:

  kebyze nespomeniete v uvode slovo Kim, tak ju na tych titulkach vobec nespoznam…

 8. verculka hovorí:

  nechapem preco si dava satek pres rit? vsade sa nou chvali, postavila si aj na tom karieiru a pak sup zakryt ho, kor ked jej utroby uz videli vsetci

 9. Dana hovorí:

  postava od pása hore super, od pása dole ju v podstate neukázala

  fotky pre Vogue nezaujímavé, a hlavne – vidieť na titulke Vogue taký ľudský odpad ako Kim je riadny hnus

 10. red kite hovorí:

  toto jej určite nevyšlo

 11. red kite hovorí:

  ale skôr ma zaujalo, že zase je s nimi aj Mr. Dick a to hebedo čo má North vo vlasoch je ako stvorené na šantenie vo vode 🙁 decko nebude mať detstvo, ale PR praktiky nasáva už s materským mliekom

 12. red kite hovorí:

  tu vidno, že niekomu ani pekná tvár nepomôže – z tých tituliek nejde smerom ku mne nič, len ksicht

Pridať komentár