Čašník Chris Hemsworth | Pikošky.sk
24 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Čašník Chris Hemsworth

Súťažil o prvenstvo s komikom Jamesom Cordenom.

James si pozval Chrisa do svojej talk show The Late Late Show with James Corden, aby si spolu strihli neúprosný čašnícky battle. Urastenejší a chudší Chris mal od začiatku navrch, no Jamesovi sa musí uznať snaha. Títo dvaja blonďáci sa predbiehali, kto vyberie lepší stôl, kto uvedie hosťa lepšie, nosili ich na rukách (doslova) a dokonca jeden z nich aj zahral na husliach.

Tento prank by bol aj celkom vtipný, najmä pasáž, keď si porovnávali, kto má väčšiu koreničku, keby si za svoju obeť nevybrali jednu zo snobských londýnskych reštaurácií The Northall – asi bolo treba PR. Nie všetci sa tam stotožňovali s tupým humorom. Nabudúce by som išla niekam, kde je to cenovo prijateľnejšie, kde sa človek ide do sýta najesť a nie oblízať penu z taniera za 200 libier.

Neviem ako vy, ale ja by som celkom prijala, keby som na pive v anglickom bare stretla ako barmana Chrisa Hemswortha. Aj veľký tingelt by som nechala, keby sa so mnou odfotil a  nehádzala by som zhnusené ksichty ako Sara, ktorá  je alergická na vlašské orechy a evidentne aj na srandu.

Zdroje: Entertainment Weekly, The Hollywood Reporter, Accessonline.

Napísal/a dňa 24.6.2019. Pridané v Celebrity, Chris Hemsworth, James Corden, Kto s kým, OMG!, sexoši, štýl-neštýl.

 1. flegma hovorí:

  ha haaa, tak toto bolo super 😀

 2. ewa hovorí:

  On je top komik 🙂

 3. sumienka hovorí:

  Sarah nevyzerala nadsene… 😀

 4. Hm hovorí:

  ha ! pobavili 😀 .Jamesa Cordena som zazila v Lisabone, sedel pri vedlajsom stole… po hodine jeho neustaleho tliachania-jemu sa nezastavili 60 minut usta ! by som ho najradsej praštila tanierom po hlave… bolo to narocnych 60 minut 😀

 5. Lasse hovorí:

  Práveže tam kde boli, to urobilo veľa… Nemalo chybu. Sara is the best, typicka britka. 😀

 6. Ellie hovorí:

  Aj ja chcem aby ma nosil na rukách 😀

Pridať komentár