Koho brucho? | Pikošky.sk
24 jún, 2019

Koho brucho?

Uhádnete?

Názory na tehotenskú módu sú rôznorodé. Niekomu sa páčia vyslovene tehotenské veci a niektoré budúce maminy si kupujú také isté oblečenie, ako predtým, len o pár čísel väčšie. Asi sa ale väčšina z nás zhodne na tom, že nosiť večer von crop topy a odhaľovať tak kompletne hotel pre bábo nie je úplne to pravé orechové.

Čo iné by sme však mohli čakať od bývalej striptérky? Amber Rose sa s tehotenskou módou neserie, nekupuje si ani tehotenské veci, ani väčšie bežné oblečenie. Proste si na seba natiahne svoj obľúbený čierny crop top a hybaj aj s otcom svojho druhého dieťaťa na koncert. Alexander Edwards je tolerantný chlap, takže neprotestoval a pekne svoju milú zobral zabaviť sa. No a čo, že je v druhom trimestri, aj ich budúci potomok si chce vypočuť kvalitnú hip hopovú muziku.

 

 

Napísal/a dňa 24.6.2019. Pridané v Celebrity.

 1. flegma hovorí:

  no, konecne je v rovnovahe s tym zadkom

 2. dankajanka hovorí:

  viac je tehotna vzadu ako vpredu 😀

 3. Lagie hovorí:

  Och ja teda nosím šaty, ešte stále moju veľkosť, ale ten crop top je otras na nej a aj to športové oblecko

 4. Anonym hovorí:

  Keby nemala tie saky s tukom na rici aj by som jej crop top odpustila

 5. poppy hovorí:

  keby to ubohe dieta vedelo,kam sa ide narodit,tak by si predralo cestu von cez zadok a v noci by sa potichucky odplazilo…

 6. Amon hovorí:

  Poppy 🤣

 7. Silvinka hovorí:

  Moja kolegyňa nie je tehotná a vyzerá ako Amber z poslednej fotky – Ferdo mravec na cestách 🙂 A má úspech u určitých typoch chlapov… to nevymyslíš, to je život..

 8. red kite hovorí:

  keby to brucho aspoň vyzeralo.. minule bola v aquaparku baba asi v 7. mesiaci v polovičných plavkách sa spúšťala na tobogáne.. asi je to normálne keď sú obaja zdraví ?!

 9. Anonym hovorí:

  Ved ked jej nic nie je, len je tehotna, tak co? Sa ma skryvat v tomto teple po kanaloch, lebo nedajboh oblecie plavky a pohorsuje na tobogane?

 10. Sis hovorí:

  poppy 😀 😀 😀

Pridať komentár