Nicki Minaj má nový klip | Pikošky.sk
24 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 8

Nicki Minaj má nový klip

Za prípadné poruchy spánku nezodpovedám.

Stará známa Nikolka Minážová sa po neúspešnom turné snaží vylepšiť reputáciu novým songom. Neviem, neviem. Myslím, že jej sláva už pomaly zachádza a jej éra je pri koncoch. Posledné roky to bolo len samé blá blá som najlepšia v hre, krútim obrovskou zadnicou a nič viac.

O jej americké turné nebol dostatok záujmu, tak sa rozhodla, že časť zruší a presunie sa do Európy. Tu to ale tiež nebola prechádzka ružovou záhradou. Na to, že sa tvári ako hviezda top formátu, si najala veľmi amatérsky tím plánovačov. Koniec koncov spomeňme si na jej bratislavský koncert. Ak sa pýtate aký, tak vám odpoviem, že žiaden nebol. Pretože nestihli postaviť stage. Nicki síce vyšla na pódium, ale vyhovárala sa, že náš štadión Ondreja Nepelu nemá dostatok elektrických sietí, na potiahnutie jej show. Bullshit. Boli u nás iné hudobné formáty. Tie jej ružové jednorožce by potiahla aj prípojka od kolotočiarov pri Dunaji. Každopádne. Rovnaké sračky sa jej stali aj v iných európskych mestách. Keby rovno povedala, že to majú naprd zorganizované, možno by jej fanúšikovia odpustili. Ale ona radšej zapierala a mazala komentáre na Instagrame. Trapas.

Aktuálne vydala nový klip s názvom Megatron. Keď som si prečítala názov, musela som za začať smiať. Megatron totiž znie ako krycí názov pre jej prdel. Fakt. Skúste si to pustiť. Nie je to ani chytľavé. Topiaci sa aj slamky chytá.

 

S partnerom, kriminálnikom, ktorý v roku 1995 znásilnil 16 ročné dievča.

 

 

Foto z klipu Megaprdel Megatron

 

 

 

 

 

Nabrala aspoň 20 kíl

 

Takto vyzerala za čias „Super Bass“

 

Ešte malá zákernosť na otvorenie rán zo spomienok na Anakondu  😀

 

Nový klip Megatron

Zdroj: Youtube.com

Napísal/a dňa 24.6.2019. Pridané v Ceckyyy, Nicki Minaj, OMG!.

 1. Anonym hovorí:

  Toto je take lacne, trapne a amaterske jak jej tik v oku, co sa pokusa tvarit ako zmurknutie

 2. poppy hovorí:

  samozrejme si klip nepustim,lebo jej cisla sledovanosti nahanat nebudem…ale je vtipne,ze tuzila po anakonde a henten nasilnicky zver ju asi mat nebude,ked aj nohy ma tensie ako hociktora britska skolacka…takze v gatach asi len cervik…

 3. Anonym hovorí:

  ja som mala Nicki rada 😀 ale ona sa do kazdej novej raperky pustala a pripadalo mi to tak, ze sa chce nasilu drzat na zenskej rapovej scene sama. asi ozaj trapka.

 4. Nuž..väznice sú plné,takže sledovanosť jej až tak neklesne..

 5. Nuž..väznice sú plné,takže sledovanosť jej až tak neklesne..a ďakujem za trefnú pikošku.

 6. Hm hovorí:

  Uf, lacnota na ulici Svornosti

 7. Lasse hovorí:

  Značná podoba s kentaurom Black Šajnou… A po tej už ani pes neštekne.

 8. Micka hovorí:

  pre mna vrchol nesympatickosti

Pridať komentár