Kto vyvenčil pazuchy? | Pikošky.sk
25 jún, 2019
Napísal/a | komentárov 6

Kto vyvenčil pazuchy?

Kto uhádne, získa cukrovinky Čierny princ.

Áno, je to Katie Holmes, ktorá sa rozhodla odviazať a prevetrala paže. Ignácovi posielam pochvalu, tentokrát sa mu podarilo nasnímať ostré a profesionálne fotky. Bývalú pani Cruisovú zachytil na jej prechádzke Manhattanom.

Nie som žiaden veľký odborník na módu, ale v tomto prípade mám neodbytný pocit, že Katienmu modelu čosi chýba. Nezvykne sa pod riflami na traky nosiť aspoň tričko?

Aj Katie si asi uvedomila, že jej retro overal nie je veľmi praktický, paže si tlačila tesne k telu, aby jej niečo zboku nevykuklo. Úsmev na tvári jej to však nemohlo zmazať.

Katie nedávno oslávila štyridsiatku, ale svoj vnútorný pokoj stále nenašla. S Jamiem Foxxom to majú ako na hojdačke. Jeden mesiac prechádzajú krízou, ďalší mesiac plánujú svadbu, potom zase kríza. Naposledy sa objavili na verejnosti počas Met Gala a tam sa zdalo, že je všetko v poriadku. Bola to vôbec prvá oficiálna akcia, na ktorú prišli ruka v ruke, napriek tomu, že to spolu ťahajú už od roku 2013. Momentálne sa obaja vyrovnávajú so vzťahom na diaľku. Katie žije New Yorku a Jamie v Los Angeles . Tajný zdroj blízky Foxxovi sa vyjadril, že im to bez problémov klape. Údajne je ich vzťah silnejší než kedykoľvek predtým. Áno, viem si predstaviť, že vzťah na diaľku Foxxovi vyhovuje, kedže sa o ňom už dlhšie šepká, že nie je zrovna prototypom verného muža.

Pre všetkých milovníkov Čierneho princa mám smutnú správu. Obľúbenú cukrovinku v obchodoch už nenájdete. Ale existujú dva nemenované reťazce, ktoré ponúkajú veľmi podobnú a veľmi nezdravú náhradu. Katie by si ju určite nedala.

 

 

Tie igelitky mi trhajú žily. Mysli ekologicky, Katie!

 

Hlavne nehýbať rukami…

 

Už sa neskrývajú. Škoda, zakázaná láska chutí najsladšie.

Zdroj: dailymail.co.uk

Napísal/a dňa 25.6.2019. Pridané v Ceckyyy, Celebrity, Jamie Foxx, Katie Holmes, štýl-neštýl.

 1. nina hovorí:

  akurát som sa zase dala na pozeranie dawson´s creek, tam bola nádherná . Ale to je aj teraz

 2. agatha hovorí:

  Mne zas trha „žili“ ta vasa slovencina🙃

 3. Moncika hovorí:

  Zili si zyly kym nedozyli…au!

 4. Micka hovorí:

  mala si ich dať opačne..až vtedy by bola sranda

 5. red kite hovorí:

  Micka 😀

 6. Petlica hovorí:

  Neviem najst nic zle na jej zivotom style.v tych nohaviciach vyzera tak ako stale,vieme,ze nema najkrajsiu postavu.Do tvare je velmi pekna aj vlasy,skandaly nerobi.Byvat v NYC a frajera mat v LA je Priam idealna situacia,obzvlast,ze za chvilu bude Suri v puberte,radsej trochu odstup od frajera mamy,tiez asi vie citat a nemusi to dobre vplyvat na jej vyvoj,uz staci,ze jej otec nebude asi vzorom pre jej buduceho patnera.Zatial to Katie zvlada bravurne

Pridať komentár